Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gradinita lu` Doinita :))

In jos 
+8
leonor
geodezia
popescugp
laurabv
aura
Dana Caras
Cora-Maria
Doini
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:37 pm

MACAR A RAMAS O ECHIPA EUROPEANA IN LUPTA
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:45 pm

Fetelelor, datorita reusitei echipei olandei, mi-am atins o dorinta.!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Doini in Dum Iun 29, 2014 9:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:47 pm

Te duce la sera de cattleye ?
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:49 pm

floricele normal acum are liber la portofel  bounce bounce bounce bounce bounce bounce 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:54 pm

 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 1982394566 Imi cumpara mobilierul din poza!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 1982394566 
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:54 pm

Very Happy 
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:56 pm

E superb!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 9:58 pm

Este pe sufletul meu  sunny 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 10:04 pm

Scuze, nu se incarcase poza cand mi-am dat eu cu parerea ...
Sa-l stapanesti sanatoasa e foarte frumos  Very Happy 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeDum Iun 29, 2014 10:18 pm

De ieri am turbat de cap din cauza acestui mobilier. Eu sunt constienta ca nu se potriveste unui balcon ordinar, dar cu gandul la viitor, am o scuza!
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 8:10 am

TE -AI MOLIPSIT DE LA PASAROI  applause  applause 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 8:47 am

Felicitari si de la mine!  applause  applause  applause Am vrut sa castige Olanda  Twisted Evil , dar recunosc ca mi-au placut foarte mult mexicanii  Wink 
Le tin pumnii si in meciul cu Costa Rica! Doamne ajuta!
Ma bucur ca ai de castigat de pe urma victoriei  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 421221538 , vezi ce-ti doresti si dupa meciul urmator, sa fii pregatita! Laughing  Frumoase pozele cu voi!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2627208998
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 9:25 am

Doini,pai daca ai de castigat cate un premiu asa de frumos dupa fiecare meci castigat de olandezi,atunci Olanda sa fie suverana!!! Laughing cheers foarte finut mobilierul,si cu mastile albe dantelate din metal,fac acompaniamentul perfect!acum trebuie sa-ti iei si o masuta ceva,sa-ti poti savura cafeluta/balcon printre floricele..
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 6:39 pm

Am luat frumuselul mobilier  king 


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mai am multe de facut, dar am zis sa va arat cum e pana acum. De exemplu am mai luat astazi inca 10 muscate si vreau sa le pun in jardinire, unde am apucat sa-mi pun rosioarele si busuiocul. 


Aura, nu cred ca ai observat in pozele de ieri masuta. Este foarte frumoasa si ea.  cheers 

Multumesc Dana pentru sustinere! Am avut o noapte lunga, ca ne-am uitat si la Grecia-Costa Rica. Mi-a parit rau pentru Grecia, dar mai apoi mi-a trecut amintindu-mi ca in urma cu cativa ani au fost surpriza campionatului.  What a Face
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 6:48 pm

Vai ce frumos arata totul  bounce  Arata super, sincer nu ma asteptam sa arata chiar asa bine .
Arata minunat balconul acum si galetusele si muscatele si passiflora (e passiflora nu ?) din colt.
Sa te bucuri de el ca a iesit foarte bine  Very Happy 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 7:01 pm

Ma bucur ca iti place  cheers 
Mai am nevoie de o scarita pentru Clematite si pentru Passiflora. Cred ca le voi face eu din bete de bambus. In colt, floarea albastra este clematita. 

Am mai luat ceva din fier dar inca nu i-am gasit locul. Nu au adus la magazin mascutele albe, ca as vrea sa prind de acest suport mascute  flower
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 7:02 pm

Dragostea si fericirea pluteste in balconul tau Doini  flower Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 1059784619 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 7:47 pm

 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 1982394566 Mmm ce-mi place!!! Multumesc frumos Leonora  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 1059784619 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 8:57 pm

Totul e minunat, foarte, foarte frumos! applause  applause  applause  Vei sta doar in balcon de-acum, nu?  Laughing  Cred ca e super incantat si Frenk, la cat de frumos arata totul!Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 1922459146   Felicitari! Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2422189467  Si mie mi-a placut ce-a scris Leonora, asa ca doar dragoste si voie buna sa fie in balconul vostru.  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 421221538
Sus In jos
Marga

Marga


Numarul mesajelor : 1555
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 16/07/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 9:02 pm

Vai Doini ce frumos arata totul ,masuta si scaunele sunt superbe sa-ti tot servesti cafeluta acolo .Si ce rosii frumoase ai .Sa-l stapinesti sanatoasa .
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 9:35 pm

Sarut mana! Ma bucur sa aflu ca va place si voua!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2302975194 
Adevarul este ca nu-i potrivit pentru un balcon amarat, dar asa cum spuneam si aseara, l-am luat cu gandul la viitor.. Stiti voi, o pergola frumos imbracata cu trandafiri parfumati si eu cu scaunele mele sub ea   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2627208998  jocolor 

Mai aveau multe chestiute pe care le-as fi luat, dar... 

Pe asta am uitat sa vi-l arat. Acum am nevoie de o curgatoare frumoasa.. Sa vad ce gasesc zilele urmatoare.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 9:45 pm

de vis!si rosii si busuioc,si leustean,muscate,vad si o echeverie cred,ce mai hai ca-ti plac toate verdeturile!si eu care te credeam o cauza   pierduta...numai orhidee.. Laughing Laughing vad una cu flori micute albe,gingase,ce este?una peste alta,acum pot veni linistita la tine'n gradinita sa bem o cafeluta...  flower 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 9:49 pm

Si eu, si eu!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2302975194 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 10:10 pm

da..sa o punem de-o sueta.. Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 421221538 ah ce mi-ar place!inchiriem un microbuz si plecam!dar doar noi fetele fara "umbre"libere la mare !!!distanta..
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iun 30, 2014 10:19 pm

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2302975194 
Mi-a mai ramas ceva pe retina  dureri de cap  Era o colivie cu doua policioare pe care as putea pune doua floricele.  Mmm ce frumusica era  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2627208998 Mi-o voi lua si pe ea, si cu mascutele dantelate, imi fac noua dambla  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2627208998


Ehe ce v-as mai distra  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 2147529457
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gradinita lu` Doinita :))
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: