Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gradinita lu` Doinita :))

In jos 
+8
leonor
geodezia
popescugp
laurabv
aura
Dana Caras
Cora-Maria
Doini
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 05, 2014 6:16 pm

Va multumesc frumos cochetelor  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2302975194  Sa ne traiasca tot ce atingem si iubim!  cheers 

Nu-i nimic Cora, ma las pagubasa.. Apropo, m-am lamurit cum e si cu membrii Vanda Lovers.. Eu speram sa fie recunoscuta si identificata acolo, dar ...  sufletul...

"Haoleu" Dana, numai cu burka nu te vedeam!!!!  What a Face 
Si eu am fost curtata de un palestinian, Doamne cat era de frumos!!!! dar am zis un nu mare desi era ortodox! .. In schimb, am momente cand regret ca nu m-am maritat cu cel mai fumos barbat pe care l-am vazut in toata viata mea. Inalt, cu piele maslinie si cu ochi verzi... Parca era un zeu, asa era de frumos.
Dar na, eram prea mica si m-am speriat, ca el insista sa ne casatori sa facem copii... Ar fi urmat sa ma mut in Rodos iar idea de a fi departe de mama m-a oprit... Cum e viata.. La nici un an, mama s-a dus...


Stai pe pace Aura ca vei avea cele mai speciale lalele!!!! Inca nu e timpul  Cool 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 05, 2014 7:04 pm

Pai am uitat sa va spun ca eram maritata deja de cativa ani. A fost distractie mare in familie si mult timp s-a ras pe seama mea si a camilelor.
Da mai Doini, te maritai tu cu un grec frumos, dar ...cine ne mai trimitea noua asa vande superbe?
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 05, 2014 7:15 pm

ce pacat!...lasa-le incolo de vande!ca mergeam peste ea in Grecia,Dano,si ne faceam de cap!asa...pana in Olanda e mai greu...si veneam si cu flori ca si in Grecia sunt destule!si sunt unii greci...unii...te dau/spate nu alta!bine..da cand stii ca are cine sa te prinda..zici pas  dureri de cap Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2945718842 nu ma luati in seama...
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 05, 2014 8:52 pm

Asa e Dana,  Vande nu va trimiteam,  dar cu iahtul sigur va plimbam....  king 
Aura,  adevarul este asta:  uni sunt adevarati Adonisi  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 1922459146  Asa ca eu una spun exact ca tine   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2627208998
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 07, 2014 5:15 pm

Eu scrisesem
NEBUNATICELOR!

Dar probabil nu l-am trimis, asa ca o fac acum iar.
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 07, 2014 7:47 pm

nu mai e nimeni pe-aici..e toata lumea in concediu..bantuim doar noi..
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 07, 2014 8:18 pm

Bine macar ca mai scriem noi  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2302975194 

Eu nu sunt plecata,  poate doar cu sorcova  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2945718842  Seara ies cu agaricii cu bicicleta si ma duc la mancat de mure.
Ma bucur mult ca am scapat de "teama orasului" pana ajung in parc. Am mai iesit seara si cu ghetele Kangoo.. Mai trag cate o fuga si la plaja, dar nu e niciun farmec sa fiu permanent singura..
Poze mai fac cu telefonul dar este enervanta asteptarea pana le incarc in postimage sa le postez aici sa vi le arat si voua.. Apoi, imi spun ca oricum ele se cam repeta.. Aceleasi locuri, aceiasi agarici.


Ultima editare efectuata de catre Doini in Joi Aug 07, 2014 9:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 07, 2014 9:00 pm

Si eu sunt cu voi, nu sunteti singure.  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 1059784619 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 07, 2014 9:08 pm

Noi trei si-o umbrela  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2302975194 
Sus In jos
popescugp




Numarul mesajelor : 503
Localizare : Medgidia
Joburi/Distractii : pensionar
Stare de spirit : optimist
Data de inscriere : 29/03/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 07, 2014 11:37 pm

Si eu batul umbrelei;ha,ha.ha.
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeVin Aug 08, 2014 1:28 am

Laughing Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 1059784619 buna asta!!!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 5:30 pm

Sunt incantata sa va arat prima mea reanforire, dintr-o tija data de jos. Stiu ca este banal, dar pentru mine este o bucurie.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 7:10 pm

Felicitari, felicitari ! Very Happy 
Ei,chiar banal nu e ca e tija de vara si eu nu am de astea si sunt invidioasa pe cine are  Laughing 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 7:31 pm

E, pai atunci ma incanta invidia ta Laughing Multumesc frumos!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 1059784619 .

Ieri am macelarit lanosii phalelor din baie, cu o solutie noua, care aproape m-a otravit  What a Face  Abia dupa ce am terminat de stropit plantele, am realizat ca vrand nevrand am inhalat si eu otrava. M-am simtit rau toata ziua, m-a durut capul si am avut stari de sufocare  What a Face , de parca aveam un dop in gat si nici saliva nu mi-o puteam inghitii, What a Face ochii rosii si inflamati, bulbucati Laughing Ca sa nu va spun ca pielea de pe brate s-a iritat si ma frigea ca dracu.
In fine, nu s-a intalnit pana acum drac mort, asa ca nu ma plang, ci doar va spun sa nu faceti ca mine!!!
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 10:16 pm

ce banal!e o reusita asta!si inca asa o mandrete de phala a inflorit!superba!..si eu le urmaresc pe ale mele..sper sa nu ma dezamageasca.
cu ce solutie ai dat?ca am si eu ceva lanosi de care nu ma pot descotorosi neam..bayer cumva?
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 10:59 pm

Multumesc Aura  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2480021943  Mai am cateva Phala cu tije mici mici de tot, pe care le urmaresc cu multa bucurie. 
Sti ceva, anul trecut pe timpul asta ma apucase nebunia cu aranjamentul cu vasul bej si cele 6 Phala albe... Doamne cand imi amintesc, ma rusinez de una singura..  dureri de cap 

Uite produsele pe care le-am folosit impotriva lanosilor:


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Substanta din pulverizator, (Bayer) a fost o mare dezamagire! Nu m-a ajutat sa scap nici macar de un lanos!  Acum, cu produsul asta nou, sper din tot sufletul sa scap de ei. Oricum am vazut cum mureau pe loc!!! Stazi la control, am avut surpriza placuta sa nu gasesc niciunul, dar mai pot fi oua. Trebuie oricum sa repet operatiunea peste 14 zile.
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 11:30 pm

promanal ?asta zici?ce este ,suspensie?sper sa gasesc pe aici..
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeSam Aug 09, 2014 11:45 pm

Da. Este un concentrat (20 ml la 1litru de apa) sper sa dea rezultate positive. Ma chinui de ceva vreme cu scarbsii astia. Tu la ce plante ai?
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 9:13 am

mai multe..un pom mare de croton ,pe care-l tin din scurt de anul trecut,saracul in iarna chelise complet,acum a lastarit f.frumos,dar iar au inceput sa apara,mi-au invadat si un frumos adenium,planta mare,plina cu boboci pe care i-au innabusit pana au inceput sa se usuce si sa cada..ee si mai gasesc tentative de a coloniza si alte flori...cei mai greu de eliminat dupa mine.eu am pus si in pamant solutie.am luat niste fiole nemtesti,bune de altfel ,dar nu reusesc sa -i elimin!
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 1:16 pm

Foarte frumoasa phala ta, Doini! Felicitari! O tija noua, e un motiv de bucurie pentru toti. Stim ce greu cresc si infloresc si cu cata nerabdare vrem s-o vedem inflorita, deci nu e ceva banal! Sa tina florile si sa se ramifice iar la Craciun sa tina loc de "pom de Craciun"! Pana atunci insa, sa-ti infloreasca toate!
Ma bucur ca ai scapat de urati, randul viitor improvizeaza-ti o masca. Inseamna ca a fost ceva foarte puternic daca te-a afectat asa tare. Bine macar ca ai avut rezultate!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 3:06 pm

Aura, iti tin pumnii sa gasesti cel mai potrivit produs, fiindca scarbosii astia uratesc si iti strica tot cheful. Eu saptamanal, la scufundatul ghivecelor, ii mai adunam cu scobitoarea, cu dischete demacheante imbibate in spirt diluat stergeam frunzele pe ambele parti, dar ei tot apareau. Mi-au uratit florile, iar frunzele tinere care au fost intepate si de mine cu scobitoarea, au acum o textura trista..

Dana  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2627208998 ma bucur ca te bucuri pentru mine si pentru tija mea  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2627208998 Am asteptat-o cu mare curiozitate, nestiind care dintre ele urmeaza sa ma bucure Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2627208998  .Desi, cred ca-i cunosc numele (Aloha,  Rolling Eyes parca)  nu l-am scris pe pahar, dar imi amintesc exact ziua cand am luat-o.  dureri de cap 

Nu vreau sa ma imbat cu apa rece, asa ca stau cu ochii larg deschisi cu speranta ca scap de ei. La cat am patimit eu, este de inteles ca pe produs scrie sa folosesti protectie, sa nu intre in contact cu pielea si mai ales sa nu inhalezi  dureri de cap 

Intr-o alta ordine de idei, mai cochetelor am innebunit cu un serial  clown  Mai am cateva episoade si termin a treia serie Homeland. Daca nu aveti ce face, uitati-va la el!
Din pacate asupra mea are si un efect secundar. Eu am deja, de multi ani, o fobie fata de musulmani, ma refer la acei musulmani...
Din nefericire acum, chiar acum, se intampla atatea nenorociti provocate de ei, omorand chiar omenii lor.. Ati vazut si voi la stiri ce fac in Irak.. Am vazut ieri un filmulet postat pe facebook, care mi-a nenorocit sufletul.. Barbati tineri executati de catre proprii lor "frati" , pentru ca nu erau credinciosi
Aseara, la mine in cartier a fost debandada. Mi s-a facut pielea maciuca ascultand vrand nevrand femei musulmance cantand cu toata puterea lor, aplaudand si chiuind specific lor.. Asa ce rau mi-a facut.. Era dupa 11 noaptea si eram singura.. In mod normal nu ma sperii de nimic. Ies afara cu agaricii noaptea tarziu, dar acum, cu petrecerea asta a lor, cu filmul vazut ieri pe facebook, cu serialul meu, am simtit ca-i urasc  What a Face  pentru ca am simtit teama si nesiguranta

Sper sa nu va stric duminica cu ale mele...


Ultima editare efectuata de catre Doini in Mier Aug 13, 2014 9:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 5:36 pm

Nu mi-o strici. Eu caut un telefon ca mi s-a stricat si vreau ceva asemanator cu ce-am avut, un Samsung care mi-a placut tare mult. Se pare ca-i cam greu, lumea telefoanelor a evoluat mult si nu prea gasesc nimic pe placul meu. Parca, parca m-ar tenta Samsung S5611, si pentru poze. Nu vreau smartphone, touchscreen. Stiu, astea se poarta, toti din casa au ultimul racnet dar eu nu si nu. Fiica-mea imi spune ca-s penibila cu "vechiturile" astea.
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeDum Aug 10, 2014 8:34 pm

Dana,daca nu-ti plac tel.smartfone,i-ti rec.un tel.super ok.rezistent,[l-am scapat cam peste tot],su=i nu are nimic,cu un display f.bun,ecran antireflex,culori binedefinite,camera superok,microfon tare,usor de manevrat si intrat in agenda,standbay bun,si nu e touch.am si smartfone,samsung,dar asta e mult mai la insemana. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] vezi tu..ce-ti place tie..
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeLun Aug 11, 2014 12:12 pm

Multumesc Aura!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 2627208998  Vreau sa fie cat mai simplu de folosit, taste mari, ecran mare, camera foarte buna si nu stiu de ce, cica trebuie sa fie macar 3G. In rest... Cel care s-a stricat e ca nou. Nu cred ca l-am scapat vreodata, s-a terminat moral (avea si cativa anisori, recunosc!)  Folosesc unul de la ai mei acum (eu colectionez flori, ei telefoane!), dar nu-mi place deloc. Si baietii mei imi cauta dar ce vreau eu, spun ei ca sunt aproape piese de muzeu.  Laughing  Mai studiez si ce mi-ai dat tu, trebuie sa fie dragoste la prima vedere asa cum a fost cu celalalt!
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitimeLun Aug 11, 2014 12:37 pm

Dana,3G,inseamna viteaza internet,capteaza wireless,si merge netul la viteza mare,de asemenea ai un sunet performant in casti/microfon la apel.de asemenea suporta apel video,daca si cel care te apeleaza are un tel.3G va puteti apela video.cam atat..din ce stiu eu.. Wink   deci...da e bine sa fie 3G.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gradinita lu` Doinita :))
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: