Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gradinita lu` Doinita :))

In jos 
+8
leonor
geodezia
popescugp
laurabv
aura
Dana Caras
Cora-Maria
Doini
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 8:59 am

Am venit cu cafeaua s-o bem in balconul tau frumos azi, de ziua copilului! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 9:01 am

Multumim de cafea si tort  Very Happy  Ziua copilului a fost pe 1 iunie  Laughing
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 9:06 am

Dana ,ziua copilului nu a fost /1 iunie?oricum pot sa vin si eu, asa neinvitata?,promit sa nu va fac paguba'n prajitura ,..doar in cafea! Doini,pt suport ar fi frumos un aeschinanthus cu flori rosii-bordo,i-ar merge bine la tine ca ai clima umeda....e super fain suportul.  Shocked
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 1:15 pm

eu daca as fi in locul mitului m-as cuibari eu in suportul ala cit e de frumos
fain e si coltisorul cu nebunii


Ultima editare efectuata de catre geodezia in Mar Iul 01, 2014 2:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 2:00 pm

Da. pe 1 iunie!  Twisted Evil Si ce daca! Am vrut sa fie si azi! (peste 3 zile e si a copilei mele!)E tot luna de vare, tot cu iu... incepe   Rolling Eyes 
Asadar... cum se cheama? Alzheimer? Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Asta pentru ca, prea repede trece timpul!  Wink 

Aura, toata lumea e invitata in balconul lui Doini! Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2302975194  Nu mai sarbatorim ziua copilului, inauguram balconul cel frumos!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 421221538 E bine, asa?  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2945718842
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 3:08 pm

Dana,hai sa mergem peste ea anul viitor!daca ea nu ne vrea,noi o vrem!luam si un cos pt picnik,o paturica si mergem in vreun parc din cele de se preunbla Doini..o luam/sus..apoi dam o raita pe la piata de flori sa ne aprovizionam...si venim spasite acasa..  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 421221538 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2945718842 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 3:54 pm

Dana, cu aceasi seninatate am spus si eu astazi, ca e ziua copilor  clown 
Dar chiar daca nu este, este 1 Iulie  cheers este luna mea  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2302975194  Asa ca avem de ce sa mancam chit si virtual un asemenea tort

Aura, nu stiu cum arata planta pe care mi-ai propus-o, dar sunt convinsa ca e frumoasa si potrivita suportului meu, cu care cred ca voi sta in cap, la cat de putin loc am in balcon.

A venit mama lui Frenk la noi, si ce credeti, deja mi-a mutat ea toate cele prin balcon  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 15195598  Mama, mama ce ganduri pacatoase am.. Mai bine nu le rostesc sau scriu, ca deja sunt neagra de nervi.  Evil or Very Mad 

Ma Aura, avem multe locuri unde sa ne destrabalam  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2302975194 dar ma crezi ca la piata florilor din Amsterdam nu am fost nicodata?  Rolling Eyes 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 3:57 pm

Gata stiu cum arata plantuta si imi place mult. Mi-o doream anul trecut cand vroiam sa-mi fac peretele verde.
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 7:10 pm

Super arata mobilierul , deja totul e schimbat in balcon . Felicitari !
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 9:06 pm

Aura, mergem dupa ce-si face ea sera! (chiar mi-ar placea!) Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 421221538 
Doini, si nu i-ai spus nimic in romaneste?  Laughing 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 10:28 pm

Ce facem?  Suspect Iar mi s-a resetat pagina? 

Nici nu ma gandesc sa nu va invit la mine de indata ce voi avea casuta mea!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 1059784619 Sera sper sa fie inclusa  cheers  sunny  bounce 

Dana, eram oricum neagra de suparare, ca Strauss mi-a daramat-o pe Nelly de doua ori pana sa vina ea. Intr-un final a reusit sa-i rupa doua parti mari din tije.  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 15195598  A trebuit sa aspir si am fost nevoita sa-l si alerg ca aveam prea multi draci! Cand a venit ea, eram in focurile nervilor.. Cand am mai si vazut-o cum muta ea scaunele si galetusele si mama dracu sa o pieptene, am crezut ca-i dau un vant peste balcon  dureri de cap (Doamne fereste) 
Fetelor, imi cer scuze ca-mi vars aici amarul, dar Sanderiana mea are de suferit dupa lipsa apei, ca nesuferita nu le-a udat 11 zile. Pana acum si-a pierdut 3 frunze, inca una este pe cale sa cada, restul frunzelor au o tenta galbuie,  radacinile sunt rau afectate,  pe o alta Vanda am dus-o deja la gunoi, si tot asa. Draci, multi draci pe craci, cand o vad pe blonda asta de soacra  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 15195598
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 10:39 pm

Aoleu pai mie imi creste tensiunea numai cand citesc ce a facut dar sa fi fost in locul tau..Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 15195598 
Poti sa o barfesti linistita  Twisted Evil 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 01, 2014 11:05 pm

Nu e vorba de barfa aici, ci pur si simplu spun ca si-a taiat craca de sub picioare cu mine. M-a pierdut! 
M-a atins acolo unde sunt mai sensibila (mai nebuna) si m-a durut enorm. La animalute si la plante.  Arrividerci  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 15195598 

Stiam ca mamele de baieti sunt geloase, dar asta a mea, se pare ca e tare prostuta, ca sa nu zic mai urat, ca nici macar nu stie sa mascheze asta. Pai cu mine se pune ea? O mananc! 
Mai nou are o teama obsesiva, ca il iau pe Frenk si ca ne mutam in Romania, ca acesta este foarte incantat de noi, de grupul si familia mea, de felul nostru.. Ba mai mult, astazi Frenk iar povestea cu mult entuziasm despre scurta dar placuta noastra vacanta din tara si ea era verde si cu o expresie de parca avea un cacatel sub nas.
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 02, 2014 7:46 am

na tu sa ii zici linistita stii Frenk vrea sa ne muta in Romania dar nu vreau eu ..e eeesi sa vezi ce linistita va fi si te va iubi... ma asa este ele sunt mai posesive decit noi mamele cu fete
acum noi suntem constiente ca fetele trebuie sa plece sa se marite cine stie pe unde si te impaci cu ideea dar cele cu baieti zic e baiat si trebuie sa fie sprijinul meu la batrinete sa stea aci si sa indure
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 02, 2014 8:00 am

Scorpia! Nu toate sunt asa, doar unele! Mai tarziu, regreta dar e ...prea tarziu!
Doini, taie-le sau lasa-le sa se usuce frunzele de la baza. Tine-o in apa cateva ore pe zi, nu-i o cauza pierduta. Ii vor da alte radacini de mai sus. Cea cumparata anul trecut de sf. Paraschiva (la fel cu prima ta vanda) a fost pe 3\4 in groapa. I-au crescut radacini noi (putine, dar cresc!) si culmea...ii creste tija. Se va reface si a ta, n-ai voie s-o pierzi ca e pe podium! Noroc, tin pumnii!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 02, 2014 2:41 pm

Geo, esti tu draguta, dar eu nu ii spun acum asa ceva, nici de a naibi! Nu am nevoie de dragostea nimanui cu sila! O las in prostia ei si o ignor. Uneori cand zice ceva, ii  zambesc fals si nimic in plus.

Hai sa va mai spun: la inceput, ba pana anul trecut eu am tot dragalit-o, am fost draguta cu ea din suflet nu fals. Daca vedam ceva si gandul ma ducea la ea, luam acel lucru si il daruiam cu drag. Dar de cateva luni bune, se ratoieste la mine sau zici ca latra nu vorbeste, asa ca un dulau de oi. Dupa ce s-a dus Mara, iar depresia mea o lua grav la vale, ea nici macar un telefon nu mi-a dat, o vorba buna sa imi spuna.. Apoi, am facut un inventar si am inteles ca asa a fost tot timpul si am ales sa trag eu linia. In 3 ani, niciodata nu mi-a spus: "hai sa-ti arat unde este piata in Haga" , ca doar gatesc si am grija de baiatul ei. (este o singura piata mare si este deschisa trei zile pe saptamana)

Ironia face ca si fosta soacra desi o iubeam enorm, se purta cam rau cu mine, ma subestima. Acum cand am fost in tara, m-am intalnit cu ea de doua ori absolut intamplator. Prima data a fost chiar in ziua cand am sosit, la stomatolog, iar a doau oara, o ciudatenie de intalnire, in plin bulevar (Unirii) ea statea pe o bancuta iar eu cautam o adresa. Asta se intampla chiar in ziua plecarii mele. Nu va pot spune ca a plans.  Cat de rau ii pare ca l-am lasat pe fiul ei.. Imi spunea ca a pierdut o fica.  Cum se intoarce roata, nu?!

Crezi tu ma Dana ca isi va reveni iubita mea? O voi imbaia zilnic poate poate.  Cei doi keiki s-au ingalbenit si ei.
Acum i-am facut apa in copaita si o voi tine cateva ore.
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeMier Iul 02, 2014 4:28 pm

Da, Doioni! Tii minte ca ti-am aratat una, vai de mama ei! E pe drumul cel bun! Tija e bonus!
Chiar daca pierde puii, tine-o in apa. Va pierde si frunze de la baza, dar vor creste radacini de mai sus.
Daca eu am reusit cu aia...iti iese si tie! Fii optimista!

E adevarat cu roata. In cele spuse de tine, ma regasesc. Si eu am IUBIT-O mult pe a mea, sincer si dezinteresat (mai bine de 20 de ani!) pana intr-o z, cand am obosit. Voi incerca sa nu repet greselile ei.
Sus In jos
Myosotis
Admin
Myosotis


Numarul mesajelor : 5257
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : mainile-n pamant pan' la coate
Stare de spirit : tot inainte !!!
Data de inscriere : 21/01/2008

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 1:16 am

Ai baiat ?  Very Happy 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 9:37 am

Da, Myo! Am si fata si baiat!  Laughing Vara viitoare voi fi soacra! Mica!  Twisted Evil 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 2:12 pm

Soacra mica, cu suflet mare, si pasiune nebuna, nebuna, nebuna CoolTwisted Evil  Cool 

Dana, sa-ti traiasca fica! Ieri m-am gandit mult la tine, le voi. Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2422189467 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2627208998
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 2:17 pm

De-abia asteptam evenimentul ! Pe care sper ca-l vei populariza aici pe forum. Dar Dana draga noi nici nu stim cum arata copiii tai. Poate pui si tu pe undeva niste poze ... Very Happy 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 3:59 pm

Multumesc Doini, pupici! Am vorbit despre tine ieri, cand mi-au fost admirate vandele!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2147529457 Le-au placut mult de tot musafirilor mei.
Cora, nu prea le place sa iasa din anonimat, niciunuia. Daca-i conving...
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 5:17 pm

Deci Doini, la 10 ai meci. Cum te-ai pregatit ?  bounce 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 6:57 pm

 Mi-am pus parul pe moate aseara si am dormit cu ele.  afro , mi-am pus bentita cu penele vopsite in steagul tarii, si cand s-a trezit Frenk, l-am socat  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2945718842 

Dana, sper ca nu le-ai spus cate am eu, ca suna tare razna  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2627208998 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2627208998 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 2627208998
Daca m-ati vedea ma fetelor cum ma plimb cu ele la dus, cum le imbaiez cu grija si imi dedic atat de mult timp ingrijirii lor .. Uff  dureri de cap 
Apropo, acum ca a venit vara, voi le uimbaiati doar de doua ori pe saptamana? Eu am renuntat la pulverizat radacinile, si am trecut direct cu dusul pe ele, asa, timp de 4-5 minute. Cred ca le place ca unele radacini se deschid iar  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 1922459146 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 05, 2014 7:09 pm

Vara le fac baita de 3 ori pe saptamana. Am o cadita de plastic,intra cam 2 vande in ea si le tin pe fiecare minim 30 minute.
Dar eu am numai 8, daca aveam ca tine cred ca tot asa cu dusul faceam.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gradinita lu` Doinita :))
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita protestanta :)))
» Gradinita Danei Caras
» Gradinita(nu de copii,de flori)Paulynei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: