Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gradinita Danei Caras

In jos 
+17
adrianam
duduta190578
puffy80
Paunita
DannyElle
bubu
aura
ella06
DanaA
laurabv
Cora-Maria
Myosotis
popescugp
penelopa
leonor
Doini
Dana Caras
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul
AutorMesaj
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 6:54 pm

Cora, multumesc frumos! Ma bucur mult ca-ti plac!

Aura, iti multumesc si tie! Bineinteles ca voi mai pune poze, de fapt imi vine sa stau doar in preajma lor si sa nu mai fac nimic altceva.

Si ca ziua sa fie cu adevarat speciala, am mai avut parte de-o surpriza enorma, extraordinar de placuta! M-a sunat Doini! Mi-a facut o placere deosebita! Si nu pot sa nu spun ca tot datorita ei, (lui Doini, desigur!) azi am cunoscut-o si pe Dana (o splendoare de fata, zici ca-i la liceu!), am fost chiar in vizita la ea. A fost o zi de 1 aprilie, deosebita, PERFECTA!
Sus In jos
Paunita

Paunita


Numarul mesajelor : 156
Localizare : Zalau
Joburi/Distractii : gradinarit
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 28/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 7:45 pm

Dana , ma bucur ca ai avut o zi speciala , nici nu avea cum sa fie altfel cu atatea surprize frumoase  Very Happy Vandele sunt foarte frumoase , sa aveti noroc de ele .As fi luat si eu , daca nu aveam acum alte prioritati .
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 8:27 pm

waw sunt minunate Gradinita Danei Caras - Pagina 14 2092491260  ! Sa te bucuri de ele si sa ne arati si noua poze cu frumoasele tale  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 421221538 
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 8:29 pm

Unde e Doini ?
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 8:38 pm

Multumesc mult, Mariana! Cu siguranta vor mai fi ocazii.
Tocmai am vazut un camp cu zambile si pe Doini printre ele. Ne pupa pe toate fetele! Si Frenk!

Multumesc Laura! Punem poze sa le molipsim pe toate fetele!
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 8:41 pm

Nu nu multumesc Gradinita Danei Caras - Pagina 14 2945718842 
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 9:21 pm

Vai Dana, ma simt flatata! Auzi de liceu! Razz 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMar Apr 01, 2014 11:53 pm

Yuhuu am sosit si eu  clown 

Am avit o zi superba, iar bucuria voastra, a ta si a Danei A, mi-au dat aripi si multe lacrimi  drunken 

De dimineata am vorbit cu Dana A pe skype, si apoi vazand si pozele puse de ea, mi-a venit sufletul la loc, si mi-am putut relua activitatile zilnice..

Dupa amiaza, mi-a venit ideea sa o sun pe Dana C, si tare mult mi-a mai placut sa-i aud glasul bland si dulce Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1059784619 

Dupa aceea, impreuna cu Frenk si agaricii, am plecat in parc si apoi pe campurile clown Pline de zambile, de unde am sunat-o (video) pe Dana, ca sa ma vada zbenguindu-ma ca un copil nebun printre lanurile de zambile superb parfumate.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Voi pune pozele intr-un album.., si va anunt. 

Dana, sa iti traiasca sanatoase fetele, frumoasele, parfumatele! Sunt pe maini minunate si stiu inca de acum ca ne vom bucura impreuna de florile lor, multi ani. Yhaaaa  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1982394566 
Tare mult ma mai bucur. A iesit exact ca la carte trimiterea lor! Yhaaa  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1982394566
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 12:04 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dana scumpa, acestea sunt frumoasele tale, pe langa eleganta Himba Gold.

Ca au si parfum, este bonusul bonusului drunken   bounce
Dupa suflet si rasplata, este o vorba, nu?  king
Sus In jos
Paunita

Paunita


Numarul mesajelor : 156
Localizare : Zalau
Joburi/Distractii : gradinarit
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 28/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 7:26 am

Doini , esti o norocoasa ca traiesti printre atatea flori frumoase . Ador zambilele , mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo . In aceasta iarna am cumparat multe zambile precultivate si am mai primit de la o fina 16 ghivecele , le-am plantat pe toate intr-un strat , la primara urmatoare va fi o nebunie acolo .
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 8:24 am

Dana, de liceu, da. Daca te vede cineva cu copiii crede ca-s fratiorii tai. Asa e, tanara , frumoasa si cu niste ochi...era un cantec cu albastru infinit, se potriveste perfect. Sa fii sanatoasa, fericita si sa te bucuri in fiecare clipa de ceea ce ai!  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 2422189467 

Doini, esti o scumpa si o iubita Gradinita Danei Caras - Pagina 14 2627208998  si mi-ai facut ziua de ieri cu adevarat speciala. Gradinita Danei Caras - Pagina 14 421221538 Te pup mult si vreau ca fericirea mea de ieri sa se intoarca inmiit asupra ta in fiecare zi!  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1059784619  Exact asa cum spui, fapta si rasplata!
Multumesc!!!!!  flower 
Da, si eu cred ca a fost un succes total, iar fericirea noastra ti-o demonstreaza!  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1239631719
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 8:32 am

Multumesc Dana, ma simt magulita!
Problema e ca Doini mi-a starnit o pofta cu vandele astea..... tare as mai vrea!
Sus In jos
duduta190578

duduta190578


Numarul mesajelor : 1686
Localizare : onesti
Data de inscriere : 27/07/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 9:08 am

Cate frumuseti iti vad ochii!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 1:45 pm

Mariana, am ajuns sa simt ca iubesc tara asta.
Fetele stiu cat de greu mi-a fost la inceput, dar pentru ca am avut doua incidente dramatice imediat dupa mutarea mea aici.. Apoi, anul trecut chiar pe timpul asta, povestea care mi-a terminat sufletul.., care m- a facut sa urasc prin toti porii Olanda asta, care de fapt este o tara adorabila, iar acum marturisesc cu mana pe inima ca ma simt norocoasa ca traiesc aici.

Dana, dar sti ca se rezolva  repede Laughing

Ieri, mi-a scris pe sunphoto Monica, o doamna draguta din Caransebes, (mi-a scris din partea ta) vrea doua, daca gasesc ce o interseaza pe doamna Stefana se fac 3, si uite asa poate, poate se mai face de un nou colet  cheers 
Aa, mai este o doamna din Pitesti, care nu stiu de ce, citindu- i mesajul, mi s-a facut pielea de gaina..
Fetelor, as invita-o pe Club. Este o doamna cumsecade, si face schimb de flori, ca sa poata avea si ea de toate felurile.
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 1:57 pm

Doamnei Monica, i-am mai trimis si eu flori, e foarte serioasa, te-am recomandat cu incredere! Am mai vorbit de forumuri cu inca o doamna. Sa creasca familia!!! cheers 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 2:32 pm


Sa creasca!  cheers 

Acum ma pregatesc sa-i raspund doamnei Monica.
Ea vrea doua, dar as ruga-o sa ma astepte ca sa ne mai strangem, sa renteze si drumurile mele de colo colo..
Poate pana saptamana viitoare cine stie...
Autocarul pleaca luni, miercuri si sambata la 6 dimineata.
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 4:37 pm

Pana creste familia si puneti de-o noua comanda am sa pun eu niste poze cu cele 3 minuni ale mele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 4:41 pm

Vai, ce frumoase sunt! Plang ca am renuntat la yello magic, pt. cumnata mea si imi place de mor si angelica ta!
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 4:48 pm

Pai, ce-astepti? Reuneste-ti familia! Da, ai dreptate sunt foarte frumoase. Nu ma mai satur de ele, le privesc si le dragalesc...
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 4:51 pm

Mie-mi spui? Toata ziua ma invart in jurul lor, unde mai pui ca deja vorbesc cu Doini despre alte modele! Cred ca sunt incurabila!
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 5:15 pm

Pai aveai vreun dubiu? Esti! Suntem!  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 421221538 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 5:26 pm

Yhaaa cat sunt de frumoase!!! Himba are acele volanase superbe... Mmmm  drunken  drunken  drunken 

DanaC, "Angelica ta" este asta nu? Sti, ma felicit ca ti-am ales o Vanda asa de frumoasa! 
Ma duc sa ma pup in oglinda  Laughing 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

"Maruta" este un vis.. Si de ea sunt tare mandra. 

Sunt superbe Dana!!!!  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1982394566 Sa faci si maine poze, te rog frumos  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1059784619  cheers  sunny 

DanaA, "Maruta" , nu este Yellow Magic.. Sau tu doar spui ca iti pare rau ca nu ai nebunia galbena. 
Sa sti ca este chiar magica culoarea ei. Este de un galben de te zapaceste. Rar asa galben frumos. Pe asta chiar trebuie sa o ai!!! Uite ce iti fac Laughing 
Dar voi avea eu grija de tine.  Gradinita Danei Caras - Pagina 14 1059784619 
Daca te alearga sotul, fugi la mine si ne pitulim printre padurea de avande Laughing 


Monica chiar vrea doua Vandute cu cate doua tije, si ma lasa pe mine sa-i aleg modelele. E tare draguta. 
Multumesc adana, pentru recomandarea facuta!  cheers 
Poate intr-o saptamana se mai hotaraste cineva, si trimit iar.

Danutelor, mie imi spuneti de incurabila..
Mie cred ca imi este chiar cel mai greu!  dureri de cap  Fiindca eu le vad pe toate, le vad pe viu si lesin, efectiv leisan daca nu imi luam minunatia de sambata, pe care inca nu v-am prezentat-o. 
Mai am 3 printese minunate.  Embarassed le voi prezenta si pe ele.
Va sa zica, eu chiar sunt Jan Pericol.  jocolor Mi-am luat cam tot ce mi-am placut.. I i este frica de viitoarea tura de plimbat prin sera  cherry Dar nu imi mai iau nimic, zic azi..  monkey
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 5:33 pm

DA, chiar esti pericol public. Eu zic sa-mi cauti de lucru prin tara aia minunata, ca ma fugareste barbatu'...
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeMier Apr 02, 2014 6:33 pm

Da, Doini pupa-te de mai multe ori ca meriti. E diafana, este de o gingasie rara. Maruta cu volanasul ala de pistrui marunti rosii, pe galbenul acelea asa de ochios iar e o nebunie. Inca n-a crescut floarea, dar va fi si mai grozava. Iar d-na Himba Gold inca nu si-a descoperit toate farmecele, dar va fi a treia gratie.
Poze, maine altele, de buna seama. Trebuie sa le urmarim evolutia, nu? Nu pot pastra doar pentru mine, frumusetea lor.
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Apr 03, 2014 11:05 am

Nu ma pot abtine sa nu va arat si voua cum arata azi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Dana Caras in Joi Apr 03, 2014 6:54 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita Danei Caras   Gradinita Danei Caras - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gradinita Danei Caras
Sus 
Pagina 14 din 30Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita protestanta :)))
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita(nu de copii,de flori)Paulynei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: