Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gradinita lu` Doinita :))

In jos 
+22
Paunita
costieanuconstantin
Cora-Maria
Dana Caras
DanaA
Paulyna
simonaelena
ella06
popescugp
Karla
aura
ghana
bubu
duduta190578
leonor
penelopa
geodezia
stefana
georgiana
laurabv
Doini
Myosotis
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 2:00 pm

Le-am revazut si imi plac mult toate. applause  applause  applause  Vroiam sa le enumar in ordinea preferintelor dar nu pot, pentru ca imi place si parfumata( la Iasi n-au adus-o, cand s-a gasit aproape in toata tara), si Mini MarK, si phala aia pistruiata diafana, si vanda aia superba, si papucelul. Minunate, sa se acomodeze si sa-ti incante sufletul!  flower  Eu, intre vanda si papucel, aleg vanda.
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 2:03 pm

Eu as putea sa le aleg pe toate? Aici pe forum doar sunt gratis, datorita Doinitei! Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 1059784619 
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 2:05 pm

Hmmm.... scratch , iar doarme Doini!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 5:17 pm

Laughing Nu dorm DanaA, dar am fost la terapii (cele reale de data asta) si acum m-am intors...  geek 

Hai ma fetelor ce ma mai flatati voi cu scrisul. Eu sunt Muc cel Groaznic, fac foarte multe greseli, nu am rabdare sa recitesc ce am scris, de fapt chiar nu pot sa fac asta ca ma plictiseste  clown sau incep sa adaug si astfel fac muci tot ce am scris pana atunci... 

Eu sunt trasnita si-mi exprim cu foarte mare usurinta emotiile, ganduriele, etc.. O fac si in scris, exact ca atunci cand as vorbi. Asta imi este personalitatea, si cand plang te fac sa razi :lol:Si am un dar sa ma autoironizez , mama , mama clown 

La terapie ii spuneam astazi psihologului asa ca intre colegi, un banc:
-Doi psihologi mergeau pe bicicleta... .
La un moment dat unul dintre ei cade, celalalt intreaba :
- Vrei sa vorbin despre asta ... ?


Dupa ce l-am facut sa rada, credeti  ca ma mai ia el in serios cu depresia me, cu socul si stresul post-traumatic ? Nu prea cred, dar nu m-am putut abtine sa nu-l fac sa rada, ca imi parea prea serios si prea incordat, si idea era sa ma relaxez nu sa empatisez cu incordarea si tensiunea lui Laughing

Asa, revenid la micile mele bucurii care-mi aduc fericire, va pot spune ca sunt satisfacuta acum.. Bine, mai vreau eu cate una cate doua, cate noua papucei,  clown  dar chiar vad ca visele si dorintele imi sunt indeplinite.. Ceea ce ma bucura si ma face sa am increderea in propria putere de emitere a dorintelor in Univers  clown  Rolling Eyes  Asa ca am inceput sa scriu mai des ca vreau cat mai repede o casa cu gradina mare si cu o sera lipita de casa  cheers  cheers  .
Asa ca da Aura, este prioritara sera cand vom alege casa, ca abia am descoperit aceasta pasiune si nu ma voi opri prea curand, ca sunt mult prea multe specii si prea frumoase cat sa nu le vreau pe toate...  clown 
Iar pe langa dragostea de gradinareala si sapat gropi pentru trandafiri, ( ca doar asta visez si am omis dimineata sa va scriu...  Se facea ca aveam o gradina foarte mare dar era goala iar eu sapam de zor gropi peste gropi, iar Karla ma dirija unde sa fie urmatoarea si pentru ce trandafir Laughing)
Este interesant sa visezi pe cineva, la care ti, dar caruia nu i-ai vazut niciodata chipul  farao 

DanaC, eu am clar o slabiciune pentru papucei, sunt in acceptiunea mea, cea mai trasnita floare, si parca ma reprezinta cu figura lor Laughing Asa ca, tint sa cred ca ei sunt pe primul loc in inima mea, de descoperitor in ale orhideelor...
Vandele imi plac ca le gasesc spectaculoase asa cum traiesc ele ca nebunele libere, si ele se muleaza cu personalitatea mea  clown  Daca nu sunt libera, mor Laughing
Phalele imi plac pentru ca sunt extrem de diversificate, dar acum fireste ca am ajuns sa apreciez o Phala speciala de una comuna, asa cum am inceput, cu cele albe, de exemplu..
Cattleya imi plac datorita parfumului si a combinatiilor de culori, desi nu am decat una chiar asa colorata, dupa placul si dorintele mele, dar aceea este inca nesuferita si cred ca nici intr-un an nu-i voi vedea florile de 25 de cm  Shocked (cea luata de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] bine macar ca face doi puisori  cheers )
In rest, numai de bine, si clar e ca toate sunt frumoase si delicate..

Laura, eu chiar credeam ca la scrisul "memoriilor" acelei zile te referi  geek Ma chinui sa fac un text pentru propriu site de un an.. Si tot nu reusesc  Embarassed 

Cora, ai dreptate! Am studiat si eu mai bine pozele cu Sanderiana Alba si a mea e departe de a fi asa de frumoasa... king 

Duduta, lasa ca trece ea si perioada pampersilor, asa ca ai tot tmpul sa te molipsesti de la noi..  cheers 

Paulina, am uitat-o pe cea mai savuroasa:
Adesea ii spun lui Frenk : Hmm, prostul pamantului" La care el intreaba: "why pamantule"?
Si cand aude ca ii spun asta, spune: "Ja ja, i know, pamantule" Si fireste ca nu rosteste cu ă  ci cu a E haios Laughing

Astazi sunt relaxata, satelitul nu-mi mege din cauza vantului nesuferit, asa ca nu mai stau sa aud stiri tampite la Antela 3 si ma apuc sa pun poze pe sunphoto.
Apropo, sunt cateva fete acolo, tare simpatice si care imi urmaresc albumele, ce ziceti, sa le invit pe Club?

Va pup si va multumesc pentru complimente si aprecieri. Le intorc inzecit  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 1059784619
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 9:40 pm

Bineinteles ca tre' sa le inviti!
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 9:42 pm

Doini superbe pozele si aventurile tale. Mi-a placut poza cu Frenk, se citea asa o oarecare resemnare  Very Happy .
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 9:53 pm

DanaA a scris:
Bineinteles ca tre' sa le inviti!

Sa mor eu daca m-am prins din prima la ce te referi : drunken dureri de cap  Dar mai apoi m-am dumirit  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 2627208998 Ce tampita sunt  dureri de cap 

Da, sunt cateva fete, care imi urmaresc albumele si care au si haz si scriu frumos, nu acel mod tampit pe care probabil ca-l stiti si voi ex: f.f  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 15195598 

Am mai invitata eu pe cineva tare tare drag mie, Cleo, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dar are necazuri cu netul si nu reuseste sa se conecteze decat pe cel mobil, inca de cand s-a mutat... Cand si cand imi mai trimite cate un mail si astfel mai sti una de cealalta.
Oricum, stiu sigur ca se va inscrie si ea pe Club  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 421221538 
Si mai am eu cateva prietene care stiu sigur ca le sunt draga si vor venii...  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 1317549515 
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:07 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Pai ce mai stai!
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:10 pm

Si cam despre cine vorbim? Sa ne dam si noi cu parerea  Very Happy 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:11 pm

Iti multumesc frumos Bubu, ma bucur ca-ti plac povestile mele   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 2480021943  Imi fac si mie bine, ca astfel tin gandurile triste departe parca imi mai mangaie dorul de Mara.

Asa e s-a resemnat si oricum nu mai poate da inapoi.. Acum pregatesc terenul sa-mi faca un suport in balcon, de care sa pot agata orhideele.. Dar fara presiune ca nu te pui cu un incapatanat..

Acum le caut numele ultimelor dragute...
Am gasit-o pe "gingasa"
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:12 pm

De Viorica, Paunita si de Puffy  cheers Wink

Imi sunt si mie dragi si au mult bun simt si alte calitati de admirat  king 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:14 pm

Pe Paunita si Puffy le-am invitat eu ieri  Very Happy 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:16 pm

Stai, ca ar fi si Danny, dar parca imi vine greu stiind ca ea are forumul ei, e prinsa cu strainii.. Dar ar fi perfecta la "clubul omului"  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 1059784619 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:17 pm

Sper sa vina si ele, iar Paunita are si gradina, o minunatie de trandafiri si alte floricele, asa ca sigur i-ar place mult..
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:19 pm

Aoleu nu-mi spune de Danny ca ma simt ultima tradatoare  Rolling Eyes  Tot imi fac curaj sa-i spun si nu pot...inca  Neutral 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:22 pm

Da stai ma Cora linistita ca doar nu o lasam acolo de una singura!!!
Si daca timpul ii permite, de ce nu s-ar cupla si ea aici in gasca asta vesela?
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 10:56 pm

Eu, una, ma bucur nespus ca ne creste septelu'  clown... si, poate, cu atata lume in Club, ma fac iar animatoare  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 2945718842   
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeJoi Feb 27, 2014 11:19 pm

Pai vezi ma Pene, ca am ajuns sa-ti fac eu job-ul  pirat Dar imi face placere sa aduc noi fete si sa le fac sa se simta bine Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 2302975194 
Candva erai cea mai activa si mai vesela prezenta de pe forum.. Ce-mi lipsesc carcotelile tale  cheers 
Sus In jos
costieanuconstantin




Numarul mesajelor : 223
Localizare : codlea
Joburi/Distractii : gradinarit , albine ,noutati
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 2:28 am

incearca sa o provoci !!!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 2:29 am

Mai fetelor, imi cer scuze dar cred ca terapia m-a relaxat prea mult si abia acum vad ca voi ma intrebati diverse, iar eu am raspuns ca Loboda Voda, sau cum se numea el Laughing

Asa, Aura, Vanda mov ciocolatie, daca la ea te referi, este bine, toate florile sunt deschise, este o nebuni frumoasa si ma face sa stau mai mult in baie ca in restul casei, ca nu mai pot de dragul ei  Laughing
Nu vreau sa spun prosti si sa nu ma pot tine de ele, dar eu vin in tara in Iunie, ca face nunta sorela. Inca nu stiu cum vom venii, dar in principiu, din cauza cateilor pe care nu avem cu cine sa-i lasam, dar si pentru ca Frenk isi pune ambitia sa faca show la nunta surorii cu sunet si lumini, cred ca venim cu duba Laughing
Asa dar, daca venim cu duba pot aduce ce va doriti si ce credeti ca nu gasiti in tara.
Tie Aura ti-am spus ca-ti aduc bulbi de ghiocei (sper sa reziste peste vara pana-i plantezi) iar daca vrei si o Vanda, imi spui care sa fie si gasesc eu ori la Anco ori in alte sere, ca chiar daca nu mai conduc, vine caldura si ma plimb cu rolele sau bicicleta prin satele de langa mine si gasesc eu tot ce trebuie Laughing Sper  Rolling Eyes  Ca de exemplu astia de la Anco, am mai spus ca sunt mari figuranti si nici nu raspund la mail-uri dar ii bat la cap pe cei de la Ter Laak pana imi aduc ce ma intereseaza, indiferent cat dureaza... Astept zilnic telefonul lor cu raspunsuri la intrebarile si cerintele mele.

Cat despre Mini Mark, cel cu limbuta portocalie, este o mare nebunie printre colectionarii de orhidee, si mai toti il au sau macar il doresc. E posibil s-o gasesti si tu prin magazine, sau macar tine aproape de Cora, ea chiar stie cam tot ce misca prin magazinele din Bucuresti.

Eu acum am dat cu nasul de "specialitati" ba mai mult astazi cautand numele celor luate am ajuns iar sa bantui pe site-ul pe care bantui din toamna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si iar mi-am aprins dorintele arzatoare Laughing

Va spuneam ca vreau sa ajung la sera de papuci, din cate am citit pe site, au si phale speciale.., in sensul ca au specia botanica, nu doar hibrizi ca cei de la Ter Laak.
La naiba, poate ajung la vorba lui Myo, in curand il pun pe Frenk in balcon, ca nu va mai avea loc de atatea orhidee.. Dar norocul lui, ca cele mai speciale, sunt de dimensiuni mai mici si astfel va mai avea putin loc  clown 

Na glumesc si eu, ca n-am ce face... iar n-am somn... drunken 

DanaA, a fost cado din partea domnului king  Dar preturile erau mari, ba chiar mai mari ca in magazine. Prima Phala, care chiar nu-mi place cum a iesit in poze ca in realitate e tigancusa nu gluma, a fost 15.50. Mult! M-am cam simtit prost stiind ca deja Mini Mark era 17.50, Vanda 32   Embarassed Papucul 15.50, parfumata la fel, Green Pixie (gingasa) a fost singura la 10.50. El credea ca o va plati si pe Catt, dar chiar eu am zis ca e exagerat de mult, si daca vrea sa ma mai faca fericita, sa ma duca iar la sera de Catt ca le iau la sfert din pret Wink
Nu merita boscorodit, macar doua saptamani, saracul meu om.  cherry 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 3:03 am

costieanuconstantin a scris:
incearca sa o provoci !!!

Incerc nea Costieanu, dar nu prea imi iese...
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 6:23 am

Nu va mai dati coate, ca am invitat-o eu aseara pe Danny! Astept sa-mi raspunda! Laughing 
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 8:10 am

Esti o draguta Doini, daca vi in tara mi-ar placea sa ne vedem  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 421221538  sa ne strangem cu fetele la o cafeluta...in ce perioada e nunta ? Eu probabil doar la un sfarsit de saptamana pot ajunge in Bucuresti.....mai vedem.
Zilele astea o sa ma uit prim magazine pt. ca vor aduce orhidee de 1-8 martie...desi mi-am propus sa nu mai cumpar nimic pana nu imi iau motopompa pt. gradina dureri de cap dureri de cap dureri de cap dureri de cap 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 8:42 am

Pene, te rog Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 2422189467 , daca incepi cu carcoteli sa nu fie in gradina mea, DAAAAAA? Doar ai spus ca-ti plac Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 421221538 ! Si apoi, imi ajung cele ale Corei!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 2945718842
Si mie mi-s dragi toate fetele de care vorbeati.
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitimeVin Feb 28, 2014 8:46 am

Da ia stai un pic Doini tu vii in Bucuresti pentru nunta?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gradinita lu` Doinita :))
Sus 
Pagina 9 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: