Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bine v-am gasit si eu...

In jos 
+37
leonor
geodezia
ghana
ella06
georgy
georgianal
MYRELA
Andaluanda
anasstasia
corinap
Carina
marirogo
Ionut
duduta190578
Mariabt
gabi_gabriella
sicamin
costieanuconstantin
GetaV
Tinkerbell
Rux
Marga
vickylucia
gabriela60
doinabacau
bibacj
stefana
doina
Attila
Karla
georgiana
penelopa
bubu
Vernil
Doini
Myosotis
mihaela
41 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
doina

doina


Numarul mesajelor : 648
Localizare : Oltenita
Joburi/Distractii : gradinaritul pe balcon
Stare de spirit : relaxata
Data de inscriere : 27/06/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 5:24 pm

Bine ai venit in Club , Ionut !
Sus In jos
gabriela60

gabriela60


Numarul mesajelor : 1334
Localizare : Tg.Jiu
Joburi/Distractii : inginer
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 03/07/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 5:57 pm

bine ai venit Ionut si tare ma bucur ca mai vin si olteni pe forum Very Happy
Sus In jos
Ionut




Numarul mesajelor : 12
Localizare : Craiova
Joburi/Distractii : Înţelept de serviciu
Stare de spirit : în funcţie de împrejurări
Data de inscriere : 31/10/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 8:16 pm

multumesc tuturor pentru cuvantul de bun venit,sunt convins ca vom avea o buna colaborare
myo cred ca am reusit sa pun un album
Sus In jos
sicamin

sicamin


Numarul mesajelor : 389
Localizare : timisoara
Joburi/Distractii : drumetii ,gradinarit
Stare de spirit : destul de buna
Data de inscriere : 01/04/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 8:55 pm

Bine ai venit Ionut! De cate ori ma uit pe geam afara in gradinita si vad frumoasele tufe de crizanteme de la tine,ma rog sa-ti dea D-zeu sanatate si putere de munca .
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 05, 2011 6:29 am

Sica, si tie sa-ti dea Dumnezeu sanatate si putere de munca!
Ma gandesc mereu la tine, chiar daca in ultima vreme am devenit mai putin vorbareata.
Oricum ar fi viata asta, tot imprevizibila ramane... chiar si pentru o vrajitoare ca mine! Wink
Sus In jos
Ionut




Numarul mesajelor : 12
Localizare : Craiova
Joburi/Distractii : Înţelept de serviciu
Stare de spirit : în funcţie de împrejurări
Data de inscriere : 31/10/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 05, 2011 10:02 am

sica ma bucur mult sa vad ca esti in acest club,esti o persoana draga care se bucura de aprecierea mea,ma bucur ca in gradina ta se afla si ceva de la mine
Sus In jos
Vernil




Numarul mesajelor : 2383
Localizare : acasa
Joburi/Distractii : munca
Stare de spirit : ok
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 05, 2011 9:20 pm

Abia acum am observat ca Ionut este Capricorn si leat cu Attila, GetaV, Ani, Cloanta si Vernil ! Suntem 6 nascuti in '57! Anul asta este deosebit pentru ca dezvolta foarte mult intuitia, simturile aparte (plantea Neptun este in Scorpion). Este normal sa ne reunim intr-un club Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 1059784619
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 7:13 am

Vernilo, oi fi tu astroloaga, da' sa nu te pui cu vrajitoarele cat ... ca le cam place "vrajeala" geek
Sus In jos
Vernil




Numarul mesajelor : 2383
Localizare : acasa
Joburi/Distractii : munca
Stare de spirit : ok
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 8:04 pm

Pene, te-ai gandit ca Ionut e nascut de Sf. Ion Botezatorul, tu de Sf, Nicolae, iar eu in noaptea premergatoare noptii vrajitoarelor. Cine-i cu vrajeala ? lol!


Sus In jos
Vernil




Numarul mesajelor : 2383
Localizare : acasa
Joburi/Distractii : munca
Stare de spirit : ok
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 8:04 pm

Imi pare rau, nu stiu exact zilele de nastere ale celorlalti leat cu noi, as fi incercat sa vad daca sunt corespondente.

Sus In jos
GetaV




Numarul mesajelor : 95
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Flori
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 07/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:17 pm

Pai ,Atti este taur iar eu gemeni,ca ai tabloul complet Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 1059784619
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:20 pm

Si eu tot taur Very Happy .
Sus In jos
GetaV




Numarul mesajelor : 95
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Flori
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 07/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:25 pm

bubu a scris:
Si eu tot taur Very Happy .
Da, dar nu esti leat cu noi Rolling Eyes
Sus In jos
GetaV




Numarul mesajelor : 95
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Flori
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 07/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:28 pm

Mi-am amintit ,si Ani este leat cu noi ,si este scorpie Very Happy
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:29 pm

Dar Ani cred ca e, asa ca puneti-o pe ea in calcul.
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:29 pm

Am scris in acelasi timp, acelasi lucru Very Happy .
Sus In jos
GetaV




Numarul mesajelor : 95
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Flori
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 07/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:31 pm

Acum sa intre Vernil sa ne arate "compatibilitatile"
Sus In jos
Ionut




Numarul mesajelor : 12
Localizare : Craiova
Joburi/Distractii : Înţelept de serviciu
Stare de spirit : în funcţie de împrejurări
Data de inscriere : 31/10/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 07, 2011 6:26 pm

Vernil imi cer scuze ca ai fost indusa in eroare cu datele mele de nastere,am corectat,v-am luat cu un an si sunt in zodia gemenilor,pana acum nimic nu m a convins sa dau atentie zodiilor in schimb mi a starnit interesul numerologia numarul meu de destin fiind 6...al fiicei mele fiind tot 6,constatarile facute de mine imi arata ca urmam aproximativ acelas drum in viata... baietii mei alt numar,alt drum,curios nu?
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 07, 2011 9:02 pm

E, he, he, Vernilo, de aia spuneam eu de ... "vrajeala" Twisted Evil Adica, eu l-am inscris pe Ionut la Club si evident, am uitat datele lui exacte de nastere Laughing
Dar, sa stii, Ionut, ca am si eu ceva cu nr. 6 ! M-am nascut pe 6 si am 666 in nr. de telefon Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 2945718842
Am ceva si cu 7 si cu 9, dar nu mai stiu care-i nr. destinului si care-i cel norocos pentru mine. Cert e ca-mi plac ambele numere!
Sus In jos
Vernil




Numarul mesajelor : 2383
Localizare : acasa
Joburi/Distractii : munca
Stare de spirit : ok
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 07, 2011 9:10 pm

M-ati aburit si vrajit cu numerele astea ... Ionut, ce sa-ti zic, daca nu esti in 57, suntem "colegi de generatie". SI daca tot ma provocati, hai sa va zic ca Gemenii au un an nu tocmai bun (au de platit greselile lor, ale altora din familie - bunici, strabunici Very Happy ) iar Taurii vor fi in top, cat de curand. Le va merge atat de bine incat e posibil sa se impiedice de bani mergand pe strada Very Happy

E ceva si cu numerologia. E foarte interesant, numarul 6 reprezinta persoanele joviale, carora le place sa glumeasca si sa se distreze.
Pene, eu la faza cu 6 si 9 m-am distrat copios, pe TM asta era numarul meu de inregistrare 69. Ti-l fac cadou daca iti foloseste la ceva, mai ales la serviciu Very Happy
Sus In jos
sicamin

sicamin


Numarul mesajelor : 389
Localizare : timisoara
Joburi/Distractii : drumetii ,gradinarit
Stare de spirit : destul de buna
Data de inscriere : 01/04/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 08, 2011 9:12 pm

Vernil , te rog sa-mi spui si mie ceva de Capricorni ,ca vad ca te pricepi la horoscoape . applause
Sus In jos
stefana

stefana


Numarul mesajelor : 1443
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Plantele si mersul pe jos
Stare de spirit : Fericirea vine din lucruri marunte
Data de inscriere : 08/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeMar Noi 08, 2011 9:42 pm

Ionut, numerologia despre care spui are legatura cu Eneagrama? Cum ai stabilit numarul de destin? In functie de data nasterii?
Sus In jos
Ionut




Numarul mesajelor : 12
Localizare : Craiova
Joburi/Distractii : Înţelept de serviciu
Stare de spirit : în funcţie de împrejurări
Data de inscriere : 31/10/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 6:41 pm

Stef nu stiu cu cine si ce legaturi are numerologia,stiu cum se calculeaza nr destinului,se aduna numar cu numar din data,luna si anul nasterii pana se ajunge la un numar de la 1 la 9,este un site [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu o doamna foarte vorbareata de unde se pot afla mai multe despre acest subiect
Sus In jos
marirogo




Numarul mesajelor : 10
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit : f. buna
Data de inscriere : 23/11/2011

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeMier Noi 23, 2011 7:53 pm

Buna seara!
Sunt Violeta Butica din Baia Mare si v-am descoperit acu' o jumate de ora ! N-am mai stat pe ganduri si m-am inscris repede, repede... Very Happy
Sunt pasionata de tot ce inseamna lumea vegetala si obsedata de flori. Asa ca abia astept sa invat lucruri noi de la voi!
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitimeMier Noi 23, 2011 8:06 pm

Bine ai venit Marirogo !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit si eu...    Bine v-am gasit si eu...  - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bine v-am gasit si eu...
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Cine stie ... raspunde ... cine nu, sa-ntrebe, daaa ???-
Mergi direct la: