Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Aventuri prin curte

In jos 
+5
laurabv
Dana Caras
Doini
penelopa
Brindusa
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitimeLun Mai 19, 2014 11:02 pm

Nici mie nu-mi ajunge o zi pentru tot ce imi propun,  scratch si nu am ca voi gradini si bobocei fel de fel.  cheers 

Mie imi plac hibilicii astia doar in poze, ca aftfel nu! Nu imi plac florile care pot inflori in lipsa mea, iar cand ma intorc sa gasesc ce?! Pai mor cu hibilicu de gat  Aventuri prin curte - Pagina 5 2945718842 

Brindusa, astazi am fost in parcul cu multe gaste. Sa sti am ales niste trasee diferite [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] poate poate gasesc un cuib  cyclops 
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitimeLun Mai 19, 2014 11:18 pm

Brandusa azi am primit si eu plicul...deja ma gandeam ca nu mai ajunge la mine, dar se pare ca postasul meu e de treaba !
Multumesc muuult de tot Aventuri prin curte - Pagina 5 1059784619 Aventuri prin curte - Pagina 5 1059784619 Aventuri prin curte - Pagina 5 1059784619 
Napii mai pot sa-i pun acum sau e tarziu ?
Sus In jos
Myosotis
Admin
Myosotis


Numarul mesajelor : 5257
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : mainile-n pamant pan' la coate
Stare de spirit : tot inainte !!!
Data de inscriere : 21/01/2008

Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitimeMar Mai 20, 2014 1:12 am

Brindusa a scris:
Cu multa placere!
Myo noua nu ne ajung 24 de ore, ma gandesc serios sa fac cerere de marire a zilei Very Happy 

Unde, unde, ca dau si eu cu subsemnatu !
Sus In jos
Brindusa

Brindusa


Numarul mesajelor : 113
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : gradina
Stare de spirit : cu bobocii dupa mine
Data de inscriere : 27/04/2014

Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitimeMar Mai 20, 2014 8:53 am

Laura cu multa placere!
Eu stiu ca napii merg primavara devreme dar poti incerca cu cateva seminte si acum sa vezi ce se intampla!
Doini acum sunt boboci deja, oua doar clocite:)) La cat piunitori avem la ora asta si mai trebuie sa iasa vreo 2 incubatoare sunt de ajuns pentru anul asta:)
Myo ma gandeam sa facem cerere la Doamne Doamne poate mareste ziua cu cateva ore!
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitimeMar Mai 20, 2014 1:10 pm

Da. da... vreti voi ziua dubla, dar in situatia asta, viata vi se va injumatati  Razz 
Haideti, faceti voi acum experiente cu semintele de la Brandusa, ca sa-mi dati si mie din "experienta" voastra  clown la primavara urmatoare  Very Happy  Acum am toate locatiile ocupate  Very Happy 
Sus In jos
Brindusa

Brindusa


Numarul mesajelor : 113
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : gradina
Stare de spirit : cu bobocii dupa mine
Data de inscriere : 27/04/2014

Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitimeMar Mai 20, 2014 2:45 pm

penelopa a scris:
Da. da... vreti voi ziua dubla, dar in situatia asta, viata vi se va injumatati  Razz 
Haideti, faceti voi acum experiente cu semintele de la Brandusa, ca sa-mi dati si mie din "experienta" voastra  clown la primavara  urmatoare  Very Happy  Acum am toate locatiile ocupate  Very Happy 

Penelopa daca vrei pot sa-ti dau rasaduri!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aventuri prin curte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aventuri prin curte   Aventuri prin curte - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aventuri prin curte
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: