Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Gradinita lu` Doinita :))

In jos 
+22
Paunita
costieanuconstantin
Cora-Maria
Dana Caras
DanaA
Paulyna
simonaelena
ella06
popescugp
Karla
aura
ghana
bubu
duduta190578
leonor
penelopa
geodezia
stefana
georgiana
laurabv
Doini
Myosotis
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 11:27 am

Bine ai venit !  bounce 
De-abia asteptam sa-ti revii din oboseala, ca pana de Craciun ai ce ne povesti  Laughing 
Si vorba DaneiC, odihneste-te acum cat mai poti ca te asteapta multa treaba (vande noi si pentru tine si pentru noi )
Ma bucur ca nunta a iesit bine si ca l-a dat pe spate pe Frenk  Very Happy 
Sus In jos
DanaA

DanaA


Numarul mesajelor : 451
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Bibilitul florilor!
Stare de spirit : Increzatoare
Data de inscriere : 17/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 10:40 pm

Bine ai revenit! Eu, care intru rar pe forum, ti-am simtit lipsa, de restul fetelor nu mai zic! Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619 
Abia astept povestioarele tale si pozicile!
Iti multumesc pentru coronita, esti o dulcica!!! Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2422189467 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 8:23 am

Si cand iti faci poze cu ea? Sau, cand vii la mine ti-o pui?  bounce 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 1:05 pm

Va multumesc fetelor prietenelor  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2302975194 

E mare nebunie pe capul meu zilele astea. Agaricii, mai precis Brutus, este suparat pe mine si imi arata asta stand in diverse colturi dar privindu-ma insistent, de parca eu l-am pedepsit. Tampitul Laughing 
Strauss, a simtit mirosul altui motanel (notocul meu ca este castrat) si ieri a stat toata ziua ascuns. Amarige in schimb, se simte ca la restaurant. Vrea in camera unde il tin pe Toulouse ca sa-i mamnce mancarea, sa-i bea apa, sa intre in cosuletul lui, etc. Cred ca. Amarige s-a indragostit de blondul Toulouse Laughing

Sa va arat cateva poze cu mandrii mei de la drumul spre Nl. 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


,
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 1:45 pm

Bubu, si eu ma bucur mult ca te-am cunoscut!   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619 Este un sentiment foarte placut sa iti demonstrezi ca ai "citit" bine omul.   farao 

Cora, soacra mea a udat doar o parte din Vande. M-am prins indiferent ce spune ea.. 
Eu le-am pus pe toate in baie, tocmai ca sa-i fie mai usor, dar pe cele agatate in dreptul geamului chiar nu cred ca le-a udat ca altfel nu inteleg de ce toate si-au pierdut noile tije. Erau de lungimea unui deget..  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 15195598 
Dar restul orhideelor. Cu exceptia Phalelor care sunt pline de lanosi, arata bine. Am cateva Phale inflroite, doua imi fac toje de jos. Am o Cambria care are tija cu boboci frumosi si sanatosi..

Cand facem o noua comanda?  geek  Ca ma manaca si pe mine, (RAU) 
Sa nu uitati ca data trecuta eu nu mi-am luat nicio Vanda, iar pe cea pe care mi-am oprit-o, ieri nu am mai ajuns sa o iau. (M-am trezit la 12.00  Rolling Eyes ) am emotii ca nu o mai gasesc, ca si acest model era asa aiurea prin sera, printre Vandele minione. Omul meu i-a pus o eticheta cu data de 13 Iunie cand i-am spus ca vin sa o iau  pale 
Acum as mai putea sa ma duc luni si poate cu ocazia asta mai vad ceva interesant.  cyclops  Nu-i asa DanaC  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1992828207 Dar tu ai deja niste modele alese pe spranceana. Cea cu galben este o suprba iar de Moonlight nu am ce comenta..
Simt ca asa cum a fost nebunia cu Himba Gold, acum urmeaza ea  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2627208998 

Dana din Bucuresti (inca nu o stiti) o are pe Sunanda Magic Black, foarte interesanta si ea.  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2627208998

Dar, sa nu uit ca eu am o frumusete de Crimson Red, pe care asa cum am afus-o din Olanda pentru nunta, asa am si luat-o frumusel cu mine inapoi acasa  clown 



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Acest Amaryllis se numeste Dancing Queen. 


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Cel cu bordura rosie, este Picotee 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Iar acesta Aphrodite

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Am si o Cattleya inflorita, dar nu am apucat sa-i fac poze.
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 1:47 pm

DanaA a scris:

Iti multumesc pentru coronita, esti o dulcica!!! Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2422189467 


Este un mic dar de ziua ta. Imi parea rau ca ai uitat sa o trimit atunci cand ti-am trimis si Vandele. Acum, vreau sa te vad zambind cu flori in par, ca in cap, ai destule  geek  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 4:42 pm

Ce crini frumosi ai! applause  Sunt si parfumati?
E splendida si rosioara!  Twisted Evil Sper sa aprecieze plimbarea prin Europa  Wink (dus-intors!), sa fie fata draguta si sa faca tije una dupa alta! Pacat de tijele pierdute, dar cred ca vor da repede altele in locul acelora. Soacrele astea  Evil or Very Mad  ...Eu imi propun sa fiu o soacra de nota 10!  Laughing 
Frumos si Tuluzica, vad ca-l ajuta pe Frenk la condus (saracul de el cred ca abia astepta sa ajunga acasa!)
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 5:32 pm

Nu cred ca sunt  Rolling Eyes Dar la cat sunt de frumosi nici nu mai conteaza. Mi-ar placea sa am mai multi Amaryllis la cat ii gasesc de spactavulosi. 

Soacra mea, si-a dat singura cu tesla peste turloaie Wink nu numai ca sunt dezamagita ca a refuzat sa aibe grija de agarici dar sa nu pulverizeze ea Vandele?  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 15195598 
Dar stiti ceva, cu ocazia asta am vazut ca sunt mai rezistente decat credem noi.  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 421221538  cheers  king  king 

Crimson Red, plimbata 5000 de km, este eroul colectie mele.  afro  farao 
Toulouse este un ingeras coconas, pe care aristocratii mei l-au primit asa cum nici nu indrazneam sa gandesc. Am niste animalute foarte speciale, foarte cool! Agaricii sunt tematori ca deja si-au luat-o pe cocoasa de la. Toulouse Laughing el dragutul fiind haituit de CioCio, catrlusa surorii mele.


Ultima editare efectuata de catre Doini in Dum Iun 15, 2014 5:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 5:33 pm

salut salut bine ai revenit bine te-ai petrecut ma bucur ca i-a placut lui Frenck traditiile noastre adevarul asta este ca avem traditii frumoase
ce imi place pisoiul un ghem de puf alb
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 6:06 pm

Da, da du-te luni sa vezi ce mai e pe acolo  Very Happy . Si sa vezi ce se mai aude cu thailandezele  Laughing 
Crimson e o frumoasa,am vazut-o pe viu,dar...of, nu am loc de cate imi plac.
Ciocio era dragalasa care mi-a iesit inainte cand am venit la tine? Pai n-o barfi ca e o draguta  Very Happy 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 6:51 pm

wow!!!bestiali amarylisii...m-au dat /spate!  Shocked 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 7:10 pm

Aura, stai sa-l vedem si pe al tau  king 

Cora, nu cred ca aveti mari sanse sa o aveti pe Tailandeza ratacita.. Dar poate gasesc altele la fel de frumoase  cheers 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 7:43 pm

hai ca m-ai facut curioasa!..credeam ca-i tot rosu  Very Happy acum o ora am venit de la BUBU..are niste trandafiri...de vis!  applause 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 7:48 pm

Bine atunci,fie si altceva ca mai vreau 2 : una e Moonlight Blue (dupa care sunt moarta  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 421221538 ) si trebuie acum sa-mi gasesc alta favorita. Deci du-te maine  Very Happy 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 7:53 pm

aura a scris:
hai ca m-ai facut curioasa!..credeam ca-i tot rosu  Very Happy acum o ora am venit de la BUBU..are niste trandafiri...de vis!  applause 

De la Bubu a nostra? Bestial!!!! Ce ma bucur ca v-ati cunoscut!  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1982394566 Ati facut poze? Cine a mai fost? 

Vrei sa iti spun ce culoare are  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1992828207 

Ma duc Cora, ca mor de teama sa nu fie data micuta mea. Moonlight Blue este o nebunieeee  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2627208998   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2627208998  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 2627208998 Mi-o voi lua si eu, candva...
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 8:16 pm

da,Bubu a noastra.poze???in masina mi-am dat seama ca am uitat de sedinta foto!!doar luasem special tableta cu mine pt.asta...m-am luat cu vorbaraia si am uitat,efectiv!i-mi pare asa rau...  Sad poate se mai ivesc ocazii  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619  nu a mai fost de aici nimeni..eu am vb.tel.cu ea,m-a invitat,m-am prezentat!
culoare?nu,nu-mi spune,lasa sa fie surpriza,da deja ma prind ca nu-i rosu  Wink 
 Laughing 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 8:35 pm

Atunci surpriza sa fie  cheers Sper sa te incante! 

Sa va arat doua poze (proaste) dar tare simpatice, cu mandrii mei, in drumul spre casa.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 8:49 pm

se citea oboseala pe chipul lui Frenk...si nerabdarea pufosului de a ajunge acasa.eu nu l-am vazut parca nu?il aveai cand am venit la tine?  scratch 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 8:59 pm

Dragutul de Toulouse statea inchis in casa mica... Neutral Asa ca nu aveai cum sa-l vezi. Dar, de acum va voi zapaci cu zeci de poze cu el.

Frenk este incapatanat ca un catar.. A tinut sa mergem iar dintr-o bucata, numai ca consumul a fost urias!!! Nu a vrut sa facem pauze mai lungi de 15 minute.. Nu este normal sa conduci cate 400 de km fara oprire.. Nebunul Laughing 
Ma bucur ca mi-am invins teama de a conduce duba la intoarcere. Ungaria si Slovacia am condu eu  cherry 
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 9:38 pm

Bravo Doini, bine ca ai avut curaj, acum o sa mearga mai usor.


N-am facut poze, nu m-a dus capul  Embarassed si ne-am luat cu vorba. Aura e draguta, trandafirii mei arata cam naspa dupa grindina de vineri seara. Am vorbit ieri, azi ne-am intalinit, n-am avut timp sa pregatim o intalnire. Dar mi-a cunoscut familia, ca a venit fratele meu, cumnata si nepotii.



Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 9:45 pm

Sa va arat cateva poze de la intalnirea cu bunica paterna, dupa mai bine de 13 ani..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][url=http://postimg.org/image/elrwrg9wn/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/url

Momentan nu ma mai lasa postimage sa pun poze.. asa ca pun si alta data..

P.s Acesta este scaunul pe care i l-am luat bunicii.
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 9:52 pm

bubu a scris:
Bravo Doini, bine ca ai avut curaj, acum o sa mearga mai usor.
M-am simtit mult prea vinovata la dus, dupa ce m-am panicat pe autostrazile din Germania, in toiul noptii plina pana de TIR-uri  affraid  Si eu ma bucur ca mi-am invins teama.. Altfel riscam sa ... Doamne Fereste!!!!!

bubu a scris:

N-am facut poze, nu m-a dus capul  Embarassed si ne-am luat cu vorba. Aura e draguta, trandafirii mei arata cam naspa dupa grindina de vineri seara. Am vorbit ieri, azi ne-am intalinit, n-am avut timp sa pregatim o intalnire. Dar mi-a cunoscut familia, ca a venit fratele meu, cumnata si nepotii.

Acum ca v-ati cunoscut, cu siguranta va veti mai vedea (si sper eu ca mai multe, nu doar doua trei.. asa cum a fost cu mine  geek ) Aura este o tipa vesela si stie sa faca mici si hamburgari  bounce Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 57490470 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 67172415 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619 cheers 
Le spuneam alor mei (sora si verisoara) ca atunci cand au nevoie de un sfat in bucatarie, sa o sune pe Aura  cheers 
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 9:59 pm

Doini bine ai revenit  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619 Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619  Ne-ai lipsist Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1059784619 
Cred ca ai avut niste zile pline de emotii....o sa dureze un pic pana iti reintri in ritm  king 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 10:03 pm

si stiu sa mai fac ceva...saorma  dureri de cap pt.cine nu tine la cm in talie  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 1992828207 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitimeDum Iun 15, 2014 10:07 pm

Eu tin, dar nu s-ar supune.. Acum, mananc gulas  Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 57490470 

Bine te-am regasit Laura  cheers cheers cheers  Am inceput sa-mi revin.. Vineri si ieri am fost zombi cu acte  What a Face 
Ai primit iarba?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: Gradinita lu` Doinita :))   Gradinita lu` Doinita :)) - Pagina 35 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gradinita lu` Doinita :))
Sus 
Pagina 35 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita lu` Doinita :))
» Gradinita protestanta :)))
» Gradinita Danei Caras
» Gradinita(nu de copii,de flori)Paulynei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: