Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi

In jos 
+19
doinabacau
ghana
Paulyna
stefana
Raluca G.
bubu
penelopa
gabriela60
geodezia
DanaA
Doini
laurabv
popescugp
Dana Caras
Marga
leonor
duduta190578
ella06
Myosotis
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeLun Iul 14, 2014 6:22 pm

Va multumesc frumos pentru incurajari Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 1059784619 
Sus In jos
Marga

Marga


Numarul mesajelor : 1555
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 16/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 16, 2014 8:34 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Buna dimineata! Leonor ti-am spus ca si eu am fost in situatia ta si uite am iesit la pensie deja aveam 45 de ani .Esti asa tinara incit as vrea sa fiu si eu asa tinara si sa nu am de lucru ca imi fac .Succes iti doresc sa-ti gasesti ceva si mai bun de lucru .O zi buna la toata lumea .
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 16, 2014 9:11 am

Multumesc frumos D-na Marga  Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 1059784619 
Sus In jos
ella06

ella06


Numarul mesajelor : 481
Localizare : dej jud cluj
Joburi/Distractii : distractii
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 23/06/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 18, 2014 8:19 am

Buna dimineata ,va doresc o zi cat mai frumoasa .
Sus In jos
ghana

ghana


Numarul mesajelor : 294
Localizare : Botosani
Stare de spirit : se poate si mai bine
Data de inscriere : 05/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 18, 2014 10:08 am

Buna dimineata. Ploua si astazi, de cateva zile tot ploua
Sus In jos
Paulyna

Paulyna


Numarul mesajelor : 501
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Gradinar la mine acasa
Stare de spirit : De la bine in sus!
Data de inscriere : 10/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iul 18, 2014 3:09 pm

Ce liniste e pe aici,ce faceti fetelor ati plecat in concediu ?
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeSam Iul 19, 2014 9:07 am

eu iar la urgente ..asa ca nu o sa fiu 1 saptamina pe aci
Sus In jos
Marga

Marga


Numarul mesajelor : 1555
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 16/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeSam Iul 19, 2014 11:09 pm

Ce ai patit Geo? Sanatate iti doresc.
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 7:37 am

Off fetelor, am lipsit doua saptamani ! Diana e in vacanta la bunici si evident a luat si laptopul cu ea...iar eu de la servici nu am acces chiar pe toate site-urile. Azi incerc a recuperez cat de cat, sa vad ce s-a ma intamplat in lipsa mea.
Suntem de ieri a mama acasa, suntem rasfatati cu de toate Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 421221538 Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 421221538 Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 421221538 
Suntem in negocieri cu Diana , sa vad daca se intoarce cu noi la Brasov sau mai sta o saptamana. Dau fuga la voi in gradini sa vad frumusetile inflorite  Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 2092491260 
Sus In jos
popescugp




Numarul mesajelor : 503
Localizare : Medgidia
Joburi/Distractii : pensionar
Stare de spirit : optimist
Data de inscriere : 29/03/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iul 20, 2014 11:20 am

Geo multa sanatate!!!!!
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeLun Iul 21, 2014 11:44 am

multam piciorongu bata-l vina s-a umflat iar ca baba mita nu a fost cuminte si s-a facut grena asa ca virst in pat cu pastile si doftori pe linga mine arata ca dracu ..na va pup mai intru cind si cind
Sus In jos
Raluca G.

Raluca G.


Numarul mesajelor : 504
Localizare : Craiova
Joburi/Distractii : gradinarit
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 20/01/2014

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeLun Iul 21, 2014 11:58 am

d-na geo, multa sanatate
d-na laura ati primit msg de la mine ca am platit si eu plantutelke acelea si la mine nu prea merge bine site sunphoto, nu stiu ce naiba are, ca nu mi se deschid albumele
Sus In jos
gabriela60

gabriela60


Numarul mesajelor : 1334
Localizare : Tg.Jiu
Joburi/Distractii : inginer
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 03/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 6:49 am

Buna dimineata si o zi buna si plina de soare sa aveti.Eu m-am saturat de furtuni care-mi rup florile.Mi-a rupt o begonie mare galbena,adica a dat cu ea jos(cu toate ca era la nivelul aproape al solului si de la greutatea tijelor s-au retezat toate de la bulb.Acuma sa ma invatati ce sa mai fac cu bulbul acela?Sa-l mai las afara si sa-l mai ud sau?Dupa furtuna de aseara si noapte un pic noroc ca am iesit la timp ca-mi mai rupea doua.In fine..asta este.Sa va sp[un ce fericita sunt.Infloreste plumeria  bounce  Asta o am de la Sica,Dumnezeu s-o odihneasca,are bobocel si eu in fiecare dimineata ma duc la ea sa vad ce face,ii spun ce frumoasa este ea si ii dau si un pupic pe frunze(nu stiu daca m-a vazut inca cineva din vecini).Si era sa uit de cel mai nou membru al familiei noastre care,sa zicem ca l-a adus ploaia ca o alta explicatie uam.Este o broasca testoasa de apa pe care o cheama Fridolina,aici ne-am ciondanit pe nume si a castigat nora mea.Dupa o furtuna din asta ciudata am gasit-o dimineata in curte bagata intr-un ghiveci de flori gol insa de unde nu mai putea sa iasa.Este cat doua palme de ale mele(adica una de a lui Geo cum zice ea).Dar cu asta ce fac la iarna?A mai avut cineva asa animalut de casa? Nu fii trista pentru somaj pentru ca aproape toti(cred) am trtecut prin asta.Linisteste-te,odihneste-te o luna doua si apoi analizeaza ce poti sa faci si sa gasesti.Toate se rezolva daca ai rabdare si nu te panichezi.Intotdeauna exista o alternativa.Si eu as vrea Karla in excursie pe unde povestesti tu caci pare tare frumos.Va pup.
Sus In jos
ghana

ghana


Numarul mesajelor : 294
Localizare : Botosani
Stare de spirit : se poate si mai bine
Data de inscriere : 05/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 9:27 am

Neata, ploua,ploua si iar ploua. Distruge tot. O vara asa ploioasa ca asta parca nu am vazut
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iul 24, 2014 10:37 am

Buna dimineata, o zi placuta! Aici, innourat.
Leonor, va fi si bine! Curaj, viata e frumoasa cu bune si...rele!
Geo, multa sanatate!
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:11 am

Buna dimineata. A mai trecut o saptamana...
E am venit asa la mama la tara, Diana se intoarce cu noi acasa, asa ca o sa am si net....o sa intru mai des aici.
Voi sunteti bine ?
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:21 am

Buna dimineata, si eu va doresc o duminica frumoasa! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Laura, e loc si de mai bine, dar e bine si asa rau cum e, fereasca Domnul de mai rau!
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iul 27, 2014 8:35 am

Asa e Dana, asa zic si eu mereu. Sa fim sanatosi si sa ne fereasca D-zeu de razboaie...in rest ne descurcam noi.
Geo a mai intrat, ce face cu piciorul ei ?
Sus In jos
Paulyna

Paulyna


Numarul mesajelor : 501
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Gradinar la mine acasa
Stare de spirit : De la bine in sus!
Data de inscriere : 10/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeDum Iul 27, 2014 3:05 pm

Buna ziua,ce calduraaa la noi,un aer fierbinte irespirabil.
Am facut suc de rosii si bulion,acusi vine timpul pentru zacusca si alte minunatii,  What a Face cata treaba !!!
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMar Iul 29, 2014 8:54 am

BUNA LUME N-AM DAT COLTU DA TOT NASPA E VA PUP
Sus In jos
duduta190578

duduta190578


Numarul mesajelor : 1686
Localizare : onesti
Data de inscriere : 27/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMar Iul 29, 2014 9:07 am

Buna dimineata,sa aveti o zi buna!Eu intru mai rar ca stau mai mult la tara si de pe telefon pot intra doar pe facebook!
Sus In jos
gabriela60

gabriela60


Numarul mesajelor : 1334
Localizare : Tg.Jiu
Joburi/Distractii : inginer
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 03/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 30, 2014 7:30 am

Buna dimineata lume.minune de ieri pauza ploaie.Cu toate ca se innorase pe la 18 si mai si bubuia.Acuma am vazut o raza de soare dar a si disparut,Macar sa apuc as spal o masina de rufe si sa se usuce.Noi in Novaci stam in varful dealului deci avem noroc.Asa inundatii nu am vazut de cand eram copil si aveam pana in 10 ani si nu stiu sa fii rupt podul peste Gilort.Vai de bietii oameni la care le-a prins gospodariile.
Sus In jos
Paulyna

Paulyna


Numarul mesajelor : 501
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Gradinar la mine acasa
Stare de spirit : De la bine in sus!
Data de inscriere : 10/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 30, 2014 8:56 am

Buna dimineata ! In tara sunt inundatii la noi nu a plouat demultisor,m-am saturat de udat cu furtunul,se innoreaza da doi trei stropi si gata  sunny 
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 30, 2014 1:50 pm

geodezia a scris:
BUNA LUME N-AM DAT COLTU DA TOT NASPA E   VA PUP
 Very Happy  Si eu la fel, Geo! Twisted Evil 
N-am dat coltu', nu m-am suparat pe nimeni (doar pe viata  What a Face ), nu m-a suparat nimeni, doar ma simt ca un zombi  pale 
Sunt coplesita de probleme pe toate poanurile, ma simt stoarsa si epuizata fizic si psihic, nu mai am chef de nimic... nici macar de flori!!!
Poate ca, intr-o buna zi, imi voi reveni si veti fi primii care vor afla!

ps. Myo are probleme cu Netul!!! I s-a bulit ruterul! Deci, nici ea nu mai intra pe forum din motive intemeiate!
Sus In jos
laurabv

laurabv


Numarul mesajelor : 1123
Data de inscriere : 22/11/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2014 1:05 am

Si eu am lipsit...nu am avut net acasa, iar de la servici nu pt intra aici. Saptamana viitoare plec la mare  cheers 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi
Sus 
Pagina 14 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Cine stie ... raspunde ... cine nu, sa-ntrebe, daaa ???-
Mergi direct la: