Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi

In jos 
+19
doinabacau
ghana
Paulyna
stefana
Raluca G.
bubu
penelopa
gabriela60
geodezia
DanaA
Doini
laurabv
popescugp
Dana Caras
Marga
leonor
duduta190578
ella06
Myosotis
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Paulyna

Paulyna


Numarul mesajelor : 501
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Gradinar la mine acasa
Stare de spirit : De la bine in sus!
Data de inscriere : 10/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 3:22 pm

Very Happy Pene,nu stiu daca ii merge cuiva bine in viata,nu apuci sa te bucuri de ceva,ca iti cade in cap altceva !!!
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 8:30 pm

Pene, e mai bine acuma? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Te pup!
Sus In jos
doinabacau




Numarul mesajelor : 947
Localizare : Bacau
Joburi/Distractii : lectura,odihna activa
Stare de spirit : optimism
Data de inscriere : 20/03/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 6:07 am

Buna dimineata tuturor!
Dupa primavara care ne-a cam scos din pepeni,vara asta se-anunta cel putin la fel de ...surprinzatoare...ca sa folosesc o expresie blanda,iar viata noastra ,cu bune,cu rele,tine pasul cu timpul si cred ca trebuie sa fim mereu pregatiti sa-i tinem piept!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ella06

ella06


Numarul mesajelor : 481
Localizare : dej jud cluj
Joburi/Distractii : distractii
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 23/06/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 8:21 am

Cald ,cald .Of timpul acesta parca zboara , numai avem timp si pentru noi. In fiecare zi ma impart bloc ,casa, mancare, curatenie .Dimineata cat beau cafeluta citesc mej voastre . Very Happy Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 1059784619 Very Happy Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 1059784619 
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 10:06 am

Buna dimineata!
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 10:08 am

O zi buna, tuturor!  flower 
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 10:12 am

NEATA
Sus In jos
ghana

ghana


Numarul mesajelor : 294
Localizare : Botosani
Stare de spirit : se poate si mai bine
Data de inscriere : 05/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 10:32 am

Neata, o zi buna
Sus In jos
duduta190578

duduta190578


Numarul mesajelor : 1686
Localizare : onesti
Data de inscriere : 27/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iun 12, 2014 12:14 pm

O zi frumoasa va doresc si eu!
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 9:25 am

Buna dimineata!
Va multumesc, dragelor, pentru sustinere!
Nu mi-e bine, dar incerc sa gandesc si sa actionez pozitiv. Stiu ca toata lumea are probleme, dar sunt sigura ca are si bucurii ... ceea ce nu e cazul la mine. De mult n-am mai simtit gustul unei bucurii Neutral...eu, care radeam din orice, eu, care vedeam doar partea plina a paharului, eu, care nu mai sunt eu!!!! 
Sus In jos
Marga

Marga


Numarul mesajelor : 1555
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 16/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 9:58 am

Buna dimineata cald si la noi .Pene trebuie sa ne bucuram de cele mai mici bucurii de ex mie imi infloreste epy roz care mi l-ai trimis tu sa nu-ti spun ce bucurie in fiecare dimineata ma uit la bobocei sa nu pierd ocazia de ai vedea infloriti . daca nu ne facem noi bucurii nu stiu daca se gindesc la noi copii ei au viata lor si ai mei cel putin daca nu ar sta linga mine cred ca nu stiu daca sar sinchisii sa vina sa ma vada decit dumineca cind vin la masa asa, ca de cite ori voi avea ocazia o sa-mi fac cite o bucurie .O zi buna va doresc .
Sus In jos
duduta190578

duduta190578


Numarul mesajelor : 1686
Localizare : onesti
Data de inscriere : 27/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 10:17 am

Buna dimineata,la noi iar a plouat.
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 11:02 am

la noi cald cald rau ..35-36 grade
Pene stai calma fugi si ia niste magneziu si iti trece starea de oboseala si depresie na stiu eu ce spun ca doar suntem la fel de suferinde .. apoi asta e cu bune cu rele
eu mai am un pic pina pe 28 si gata termin cu durerile de cap
of tare greu a mai fost
Sus In jos
Myosotis
Admin
Myosotis


Numarul mesajelor : 5257
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : mainile-n pamant pan' la coate
Stare de spirit : tot inainte !!!
Data de inscriere : 21/01/2008

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 11:05 am

ghana a scris:
Buna seara,de cand nu am mai scris a venit vara. Va citesc zilnic,insa timpul parca nu-mi mai ajunge. Azi am facut dulceata de capsuni si inca o portie de dulceata de trandafir cu coacaze.  Noapte buna tuturor

Ghana, daca reusesti poate ne dai si noua reteta. Afine eu nu am, dar cine stie. N-am mancat niciodata dulceata de trandafiri cu afine. Imi pare interesanta ideea.
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 12:12 pm

Myosotis a scris:
ghana a scris:
Buna seara,de cand nu am mai scris a venit vara. Va citesc zilnic,insa timpul parca nu-mi mai ajunge. Azi am facut dulceata de capsuni si inca o portie de dulceata de trandafir cu coacaze.  Noapte buna tuturor

Ghana, daca reusesti poate ne dai si noua reteta. Afine eu nu am, dar cine stie. N-am mancat niciodata dulceata de trandafiri cu afine. Imi pare interesanta ideea.
Cu coacaze, Myo, ca afinele nu s-au facut inca  pirat 
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 1:45 pm

Ziua buna,eu ce sa mai zic saptamana viitoare disponibilizari la serviciu...
Sus In jos
ella06

ella06


Numarul mesajelor : 481
Localizare : dej jud cluj
Joburi/Distractii : distractii
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 23/06/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 1:52 pm

Myosotis a scris:
ghana a scris:
Buna seara,de cand nu am mai scris a venit vara. Va citesc zilnic,insa timpul parca nu-mi mai ajunge. Azi am facut dulceata de capsuni si inca o portie de dulceata de trandafir cu coacaze.  Noapte buna tuturor

Ghana, daca reusesti poate ne dai si noua reteta. Afine eu nu am, dar cine stie. N-am mancat niciodata dulceata de trandafiri cu afine. Imi pare interesanta ideea.

Dulceata de afine este un medicament pt ochii .Cea mica a mea are probleme cu ochii si trebuie sa iei medicamente pe baza de afine si trebuie sa manance tot ce poti face din afine ,dulceata,sirop si fructe .......
Sus In jos
Paulyna

Paulyna


Numarul mesajelor : 501
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Gradinar la mine acasa
Stare de spirit : De la bine in sus!
Data de inscriere : 10/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 7:29 pm

Si baiatul meu ia medicamentul acela Ella,tot probleme cu ochii,cand ma gandesc ca bunica mea la 86 de ani baga ata in ac,eu fara ochelari nu -l nimeresc in veci  Laughing
Sus In jos
ella06

ella06


Numarul mesajelor : 481
Localizare : dej jud cluj
Joburi/Distractii : distractii
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 23/06/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 8:44 pm

Very Happy Very Happy Very Happy .
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 8:47 pm

Fetelor ziceti si voi mai mult despre asta, nu de alta dar mie imi tot cresc dioptriile si doctorita mi-a zis ceva de afine, dar n-am bagat-o in seama prea mult  Very Happy .
Sus In jos
ella06

ella06


Numarul mesajelor : 481
Localizare : dej jud cluj
Joburi/Distractii : distractii
Stare de spirit : vesela
Data de inscriere : 23/06/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeVin Iun 13, 2014 9:58 pm

E bine sa consumi cat poti de multe afine  Very Happy 
Sus In jos
ghana

ghana


Numarul mesajelor : 294
Localizare : Botosani
Stare de spirit : se poate si mai bine
Data de inscriere : 05/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 7:21 am

Buna dimineata. Doamna Myo,dulceata mea am facut-o dupa o reteta de dulceata de trandafir, era aromata insa nu avea culoare, si cum aveam coacaze rosii in casa, m-am gandit sa pun si o cana de coacaze. A iesit ceva nemaipomenit de bun. O zi buna
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 8:09 am

Buna dimineata! Aici, innourat si racoare!
O zi cu spr!  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Marga

Marga


Numarul mesajelor : 1555
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 16/07/2011

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 8:26 am

Buna dimineata multumesc de cafea e tare buna mai ales ca o beau pe gradina cu furtunul in mina .La noi este soare dar am imbracat tricou fara mineca si pantaloni scurti si mi-a fost destul de rece .O zi buna va doresc .
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitimeSam Iun 14, 2014 8:26 am

buna dimineata Dana!si la toata lumea!dana da-mi te rog o adresa link.unde pot vedea toate orhideele tale..mi-a cerut sotul sa i le arat...dupa ce i-am povestit de tine si pasiunea ta pt.orhidee..  Very Happy 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi   Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu firea ei cea arzatoare, Sosit-a vara inapoi
Sus 
Pagina 4 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Cine stie ... raspunde ... cine nu, sa-ntrebe, daaa ???-
Mergi direct la: