Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !

Portal*AcasaInregistrareConectare

Important: Jurnal de calatorie

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Vernil

Numarul mesajelor : 2383
Localizare : acasa
Joburi/Distractii : munca
Stare de spirit : ok
Data de inscriere : 09/06/2008

Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 12:09 pm

Bine te-am reintalnit, Bianca! Cum mai merge hoya, infloreste ? Abia astept sa ne povestesti despre plantele tale.
Sus In jos
GetaV

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Flori
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 07/03/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 6:32 pm

Pene ,mi-a placut relatarea ,am vazut cu ochii mintii tot ce ai povestit iar fotografiile au intarit tot ce ai spus .Felicitari pentru excursie si pt. povestiri
Sus In jos
penelopa

penelopa

Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:03 pm

Merci, Getuta, dar era si mai placut daca vedeam impreuna tot ce am povestit.
Data viitoare insa ..... Twisted Evil
Sus In jos
georgiana

georgiana

Numarul mesajelor : 2072
Localizare : valenii de munte/prahova
Joburi/Distractii : hibiscusii
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 19/03/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:07 pm

mie mi-a placut relatarea si in principal fotografiile, am revazut locuri prin care nu am ami trecut de peste 10 ani
Sus In jos
GetaV

Joburi/Distractii : Flori
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 07/03/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 8:13 pm

N-a fost sa fie acum Sad
Sus In jos
Tinkerbell

Tinkerbell

Numarul mesajelor : 2311
Localizare : Insula de Smarald
Joburi/Distractii : scurmatul
Stare de spirit : zburatoare
Data de inscriere : 08/04/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 5:28 pm

Doamne ce mi-a placut replica ariciului!!!Very Happy
Pene,Stefana sa va fie de bine calatoria ,ma bucur pt voi si abia astept sa aud mai multe povestiri pe viu
Noroc cu Stefana ca a facut poze ca daca ramaneau pozele in grija lui Pene..............vedeam ciuciu bau
(io vorbesc care as fi uitat sigur de poze benoclandu-ma dupa "zarzavaturi"
Nu stiu ce si cine a sacait-o pe Pene si drept sa spun nici nu ma intereseaza,eu am dat cu praf de ignor si o sa dau in continuare oricarei persoane care ma plictiseste
Pene n-ai ce sa faci cu fixatile unora...se pare ca eu si in lipsa le bantui gandurile
Trebuie sa recunosc ca e flatant pe undeva.............. daca si calitatea ar fi alta
Concluzia e ca v-ati plimbat,ati benchetuit,ati facut achizitii noi si v-ati oxigenat plamanii si creierul
Din povestirile tale deja o simpatizez pe MYRELA si abia astept s-o vad pe aici prin gradini(Pene stii ca nu spun chestiile astea gratuit )
Cand se dezvolta serialul?
Sus In jos
penelopa

penelopa

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 10:42 pm

Mai scrieti si voi, ca eu mi-am facut datoria! tongue
Sus In jos
Mihai

Mihai

Joburi/Distractii : Gradinarit.......dupaureche
Stare de spirit : Confuza
Data de inscriere : 04/05/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 10:46 pm

Ei na,parca noi am fost in periplu prin ţara..........
Sus In jos
penelopa

penelopa

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 10:53 pm

... da', poate o sa fiti!!! sunny
Sus In jos
stefana

stefana

Numarul mesajelor : 1443
Joburi/Distractii : Plantele si mersul pe jos
Stare de spirit : Fericirea vine din lucruri marunte
Data de inscriere : 08/06/2008

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 10:56 pm

Pene, sper ca nu vrei comentarii la ce ai povestit Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 2783239913
A fost o excursie grozava, am intalnit (si reintalnit) oameni deosebiti, am vazut locuri superbe si am incercat sa va facem sa fiti alaturi de noi virtual.
Acu' e randul vostru sa povestiti despre locurile pe unde va veti plimba vara asta Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 1070322242 Cu imagini Very Happy
Sus In jos
penelopa

penelopa

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 11:05 pm

Nu, Stef, nu vreau comentarii Wink
Tot asta voiam sa spun si eu: noi am fost, am povestit, acum urmeaza altii la rand.
Eu am deschis Jurnalul, dar trebuie sa scriem toti in el despre calatoriile noastre.
O atept pe DanaT sa ne mai uimeasca ea cu calatoriile ei prin lumea larga. Shocked
Sus In jos
Tinkerbell

Tinkerbell

Numarul mesajelor : 2311
Localizare : Insula de Smarald
Joburi/Distractii : scurmatul
Stare de spirit : zburatoare
Data de inscriere : 08/04/2011

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:57 am

De la mine sa nu asteptati jurnale de calatorii
1. n-am chef sa ma ostenesc sa scriu ca dupa aia sa aiba unii ce comenta(ce am de spus pot sa povestesc in cerc restrans cu oameni care ii cunosc si ii apreciez)
2. nu-mi place sa scriu despre anumite lucruri
3. impresiile din calatorii pot fi impartasite doar cu oameni care au vazut ce ai vazut si tu(parerea mea) altfel par aiurea
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Important: Jurnal de calatorie   Important:  Jurnal de calatorie - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Important: Jurnal de calatorie
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: In gradina :: Amenajari-
Mergi direct la: