Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 universul meu

In jos 
+20
Cora-Maria
Dana Caras
DanaA
leonor
costieanuconstantin
georgiana
ghana
Marga
duduta190578
geodezia
penelopa
Paulyna
stefana
bubu
laurabv
Myosotis
Doini
Vernil
popescugp
aura
24 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorMesaj
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 10:16 am

mersi Cora,..da...v-am tinut la curent,doar asa am promis,nu?  Very Happy 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:02 pm

Sa va fie de bine vacanta si bun venit!  universul meu - Pagina 40 1059784619  Mi-au placut pozele tale,multumesc!  universul meu - Pagina 40 2422189467 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 12:45 pm

mersi Dana  universul meu - Pagina 40 1059784619 .din pacate a trebuit sa plec cu o zi mai devreme,adica duminica de dimineata devreme cu primul fary-boat am tranversat ,pt ca mi-a murit un catel,era batran adevarat,dar am vrut sa-l mai vedem pt.ultima data.asa ca am venit intr-un suflet .ieri la 16 deja eram acasa.
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 1:02 pm

fetelor ,va rog,cine stie sa-mi zica ce trandafiri sunt acestia,sunt de la fratele meu,mi i-a dat in primavara,erau tunsi scurt,am crezut ca sunt pitici,dar au facut lastari luungi cu buchete de roze in varf.sunt deosebit de frumosi,i-mi plac mult,dar nu stiu nimic despre ei.or fi soiul acela din parcuri ,gen tufe??cataratori nu cred.o sa le pun din nou alte ghivece mult mai mari din ceramica... [url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url]   [url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url]
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 9:26 pm

Imi pare nespus de rau pentru catel, Aura. Stiu prin ce treci...urmeaza si la mine... E GROAZNIC!  Sad  Sad  Sad 

Superbi trandafirii, indiferent cum s-or numi!
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 9:46 pm

Dana Caras a scris:
Imi pare nespus de rau pentru catel, Aura. Stiu prin ce treci...urmeaza si la mine... E GROAZNIC!  Sad  Sad  Sad 

Superbi trandafirii, indiferent cum s-or numi!
da ,trandafirii m-au surprins placut!i-am gasit infloriti cand am venit...asa frumosi nu credeam ca vor fi,dar trebuia sa ma astept,fratele meu are numai unu si unu,ca-i plac trandafirii si numai asta are in curte,trandafiri ,tuya,si gazon.nu tin musai sa stiu cum se numesc,cat as vrea sa stiu daca se fac mai mari,sa stiu ce vase sa le pun,ca in gradinita nu mai am loc. scratch   scratch 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iun 10, 2014 10:27 pm

in sfarsit intalnirea!!! [url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url]cu Doini  si Frenk,2 oameni frumosi si calzi.ne-am simtit minunat alaturi de ei,de parca ne stiam de-o viata.Doini e asa cum o stiu,exuberanta si cu un suflet tanar.Frenk,un om minunat ! [url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url] va pup pe amandoi, universul meu - Pagina 40 2422189467 si sa aveti drum bun catre casa!!!  cheers 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMar Iun 10, 2014 10:32 pm

Chiar m-am gandit azi la voi ca stiam ca ar trebui sa va intalniti  Very Happy 
Ma bucur de bucuria ta Aura,ca sa zic asa
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 9:15 am

Si eu ma bucur ca v-ati vazut si mai ales ca ati facut poze. Se vede pe fetele voastre bucuria intalnirii!
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 10:43 am

Si eu ma bucur ca v-ati intalnit ... macar voi  pirat 
Doini, constat ca Olanda ti-a cam incretit paru'n cap  Laughing 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 10:45 am

Penelopa, nu cred ca Olanda a facut-o ci ....coafeza pentra nunta surorii  Very Happy 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 12:46 pm

am si eu catleya mea  bounce  multumesc Doini [url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url] [url=[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/url]  universul meu - Pagina 40 1059784619 universul meu - Pagina 40 2422189467 
Sus In jos
Cora-Maria

Cora-Maria


Numarul mesajelor : 896
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : inginer chimist/orhidee
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 12:48 pm

Da, da m-am prins eu ca ti-ai luat si tu cattleya ca sa fii in randul lumii  Very Happy 
Am vazut-o pe sunphoto, sa-ti traiasca !
Sus In jos
bubu




Numarul mesajelor : 2033
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : in general buna
Data de inscriere : 09/06/2008

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 1:10 pm

Bravo Aura e superba !


Ma bucur ca v-ati intalnit, chiar ma gandeam sa te-ntreb...
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 1:27 pm

multumesc fetelor ,Cora si Bubu,da, intradevar este foarte frumoasa!Cora nu mi-am luat-o eu pe comanda de la Doini,ci am primit-o cadou de la ea,asta si un mare bulb amarylis,cand se vor desface bobocii vi-l arat caci si eu sunt curioasa!fara sa supar pe nimeni,sunt frumoase orhideele,este adevarat,dar voi stiti ce frumosi sunt amarylisii cand infloresc?eu am o pasiune pt ei...bine am mai multe pasiuni in materie de flori.. dureri de cap 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitimeMier Iun 11, 2014 2:11 pm

Superba! Sa-i mearga bine ca la toate florile tale! Si crinul sa ni-l arati inflorit! Toate florile sunt frumoase indiferent de numele lor!

-------

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat





universul meu - Pagina 40 Empty
MesajSubiect: Re: universul meu   universul meu - Pagina 40 Icon_minitime

Sus In jos
 
universul meu
Sus 
Pagina 40 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Subiecte similare
-
» universul meu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: