Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 BUN VENIT!

In jos 
+23
laurabv
Cora-Maria
Dana Caras
duduta190578
aura
Marga
stefana
Paulyna
leonor
geodezia
georgiana
Carina
Melinda77
bubu
ella06
Doini
Myosotis
popescugp
Attila
simonaelena
Vernil
Defne
penelopa
27 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 22, 2013 8:34 am

Bine ai venit la noi, Dane!!! (Danero2004) BUN VENIT! - Pagina 3 1059784619 
Nu stiu daca ai sa-mi vezi (curand pirat ) urarea, dar eu tot ma bucur ca ne-ai gasit, fiindca am atatea intrebari la care numai tu poti sa-mi raspunzi Twisted Evil 
As fi putut sa te intreb pe EG, dar nu prea intru acolo, ca nu cunosc prea multa lume si nu ma simt in "largul meu".
Sus In jos
popescugp




Numarul mesajelor : 503
Localizare : Medgidia
Joburi/Distractii : pensionar
Stare de spirit : optimist
Data de inscriere : 29/03/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:07 pm

Bun venit noilor componenti ai forumului.
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 3:03 pm

Cioc! Cioc! ma primiti si pe mine in micul vostru univers?mi-a fost inmanata o invitatie de catre o membra de baza a forumului.sper sa ne intelegem bine si sper sa ma ajutati in a face primii pasi spre a ma integra in grup.deci sa ma prezint:-)ma numesc aura--- am 46 ani si o mare pasiune /florile:-) pt inceput nu prea stiu cum e tb.pe aici dar invat repede:-)am cont doar pe sunphoto si -mi place sa fac cunostinte cu persoane ce inpartasesc aceeasi pasiune si de la care am ce invata...multumesc si va doresc un sf.sapt.atat cat a mai ramas cat mai placut la toti membrii acestei comunitati:-):-):-)
Sus In jos
georgiana

georgiana


Numarul mesajelor : 2072
Localizare : valenii de munte/prahova
Joburi/Distractii : hibiscusii
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 19/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 3:10 pm

Bine ai venit printre noi!
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 3:48 pm

Multumesc dna.georgiana.
Sus In jos
georgiana

georgiana


Numarul mesajelor : 2072
Localizare : valenii de munte/prahova
Joburi/Distractii : hibiscusii
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 19/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 4:10 pm

Nu doamna.....Georgiana
Sus In jos
duduta190578

duduta190578


Numarul mesajelor : 1686
Localizare : onesti
Data de inscriere : 27/07/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 4:11 pm

Bine ai venit in Club aura!
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 4:29 pm

Bine ai venit Aura BUN VENIT! - Pagina 3 1059784619  ma bucur foarte mult ca ai "ciocani" la poarta clubului cheers  Poarta este larg deschisa! BUN VENIT! - Pagina 3 1059784619 
Aici este locul unde admir munca si rezultatele unor oamnei frumosi cu pasiuni si mai frumoase!
Aici imi deschid sufletul si las visele sa umble fara griji.., aici am invatat si voi mai invata multe din vasta experienat a fetelor cochetelor in ale florilor si a grafinaritului in general!
Acum, ca ai intrat in oaza noastra de "terapie" pt suflet si minte, nu mai ramane decat sa iti deschizi si tu poarta gradinii tale la subiectul Ograzile Noastre uite aici link-ul  https://clubg.forumgratuit.ro/f37-ograzile-noastre care te trimite direct la gradinile noastre, una mai frumoasa ca cealalta sunny  si sa "treci la povestit"

Inca o data, bine ai venit Very Happy
Sus In jos
leonor

leonor


Numarul mesajelor : 1070
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : florile
Stare de spirit : optimista
Data de inscriere : 13/02/2012

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 4:43 pm

Bun venit Aura!flower
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 9:42 pm

multumesc frumos pt primirea calduroasa si sper din toata inima !nu prea ma desc .pe aici nu stiu cum sa-mi desc alb foto nici sa fac trimiteri catre link.dar aveti putintica rabdare cu mine ca eu fac tot ce pot ,,,ma bucur ca sunt si eu aici aluri de voi...si sa stiti ca eu va urm.chiar daca nu sunt activa..
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 9:56 pm

Very Happy Very Happy Very Happy 
Sus In jos
duduta190578

duduta190578


Numarul mesajelor : 1686
Localizare : onesti
Data de inscriere : 27/07/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 10:03 pm

Aaaaa,eu am fost in vizita prin albumele dvs de curand!
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 28, 2013 10:07 pm

ma bucur din toata inima ca va intalnesc!deocamdata nu prea ma desc.pe aici chiar si adr vad ca nu am postat-o bine..nu face trimitere directa catre site...
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 4:18 am

Aura, da-i copy paste link-ului tau de pe pagina de sunphoto la semnatura! ( la profil ai obtiunea asta, unde ai si avatar, etc...)
Iar la subiectul "Ograzile noastre" vei vedea in stanga paginii (monitorului) "New Topic"  da clik si astfel iti creezi gradina ta. Alegi numele pe care il vrei la "titlul  subiectului" si, tot inainte cheers 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 4:33 am

duduta190578 a scris:
Aaaaa,eu am fost in vizita prin albumele dvs de curand!

Dudutico, dragele mele noi si vechi hai sa nu ne mai domnim.., nu cred ca daca ne spunem direct pe nume inseamna ca nu ne respectam sau ca nu respectam diferenta de varsta! Da! stiu, obisnuinta si buna crestere.., dar aici suntem intr-o familie si se creaza confuzie o ameteala cel putin pentru mine care sunt deja amerita de fel tongue 
Sper ca propunerea mea sa nu iasa cu scantei, dar nu vad rostul .., aici suntem intre prieteni asa cum a spus si Marga chiar astazi!
De exemplu eu nu pot spune doamna Vernil (acesta fiind un nick name) dar cand vorbesc in particular cu doamna Mariana este altceva Embarassed 
Eu va iubesc, va respect si va admir dar nu cred ca nu imi permiteti sa va spun direct pe nume BUN VENIT! - Pagina 3 1239631719 
P.S Vernil, sper ca nu te superi ca am ales sa iti dau tie numele exemplu BUN VENIT! - Pagina 3 2422189467 
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 8:39 am

aaa mersi de indr.doini ..merge am verificat:D insa in primele 7 zile nu pot sa postez linkuri sau alte adrs.straine...sunt in probe..confused 
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 9:34 am

Bine ai venit la Club, draga Aura!! BUN VENIT! - Pagina 3 1059784619 
Eu sunt convinsa ca te vei integra perfect in clubul nostru si ca vom avea multe subiecte de discutie.
De exemplu, poate vorbim si despre arbusti (preferatii mei, in materie de "plante") si, in mod deosebit, despre "liliac" - "floarea" mea preferata!!!Wink 

Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 9:53 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru tine Pene niste liliac indian
am luat in primavara asta si a  crescut ca nebunu deja si are si flori parfumate  si pe deasupra si culoarea asta nebuna
Sus In jos
penelopa

penelopa


Numarul mesajelor : 4030
Localizare : Peris de capitala
Joburi/Distractii : multiple
Stare de spirit : vesnica nemultumire
Data de inscriere : 04/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 10:38 am

Dar, rezista liliacul asta afara, peste iarna, Geo?
Sus In jos
geodezia

geodezia


Numarul mesajelor : 3566
Localizare : Ticleni
Joburi/Distractii : flori.goblene ,
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 07/06/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 11:00 am

pai da am vazut si la tg jiu tot afara ditamai tufa si in ardeal cred ca la hateg
avea si alb si mov in hateg o nebunie asa asortati
mie cel alb nu mi s-a prins dar o sa insist
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 7:05 pm

Doamnelor, am placerea sa va prezint doua prietene dragi, iubitoare de orhidee si de tot ce este frumos!  BUN VENIT! - Pagina 3 2302975194  
Cora Maria si Dana Caras. Pe DanaA ati cu cunoscut-o deja. BUN VENIT! - Pagina 3 1239631719

Asa dar, bine ati venit in Clubul Gradinarilor!  BUN VENIT! - Pagina 3 2092491260 

Imi face placere sa va arat si voua ce minunati de flori detin prietenele mele  BUN VENIT! - Pagina 3 1922459146 

Dana Caras:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cora Maria:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 7:59 pm

bine a-ti venit fetelor..Cora Maria,si..Dana Caras!!ma bucur de alegerea facuta,si sper sa invat de la voi cat mai mult...  BUN VENIT! - Pagina 3 1059784619 
Sus In jos
Dana Caras

Dana Caras


Numarul mesajelor : 1154
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Iubesc orhideele
Stare de spirit : Fericita si mereu optimista
Data de inscriere : 23/02/2014

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 8:26 pm

Multumesc  Aura   BUN VENIT! - Pagina 3 1059784619  , daca e vorba de orhidee si te pot ajuta, cu placere! Eu inca invat despre ele!
Sus In jos
aura

aura


Numarul mesajelor : 1196
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : cultivare flori -/
Stare de spirit : generos
Data de inscriere : 27/07/2013

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 8:32 pm

si eu aflu tot timpul lucruri noi despre flori..doar ca nu sunt colectionara de un anume gen de floare...am o arie mai larga,pt mine tot ce este verde,viu,ma incanta si ma ispiteste...  tongue 
Sus In jos
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 23, 2014 8:42 pm

Da dar noi stam cocotate in apartamente si nu le putem avea pe toate  BUN VENIT! - Pagina 3 1992828207 
Sa mai spun inca o data ca Frenk avea o planta moarta in balcon si doua de plastic in living atunci cand m-am mutat aici? Acum are orhidee si in cap, clematite, trandafiri, plante aromatice, muscate, draci pe craci Laughing ce mai am eu prin balcon Laughing ,passiflora pe holul blocului...
Sus In jos
Continut sponsorizat





BUN VENIT! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: BUN VENIT!   BUN VENIT! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
BUN VENIT!
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Cine stie ... raspunde ... cine nu, sa-ntrebe, daaa ???-
Mergi direct la: