Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Bine ati venit !
Haideti sa vorbim despre gradinile noastre !
Clubul gradinarilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul gradinarilor

Grebla, sapa si urzica fac gradina frumusica !
 
Portal*AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 oaza mea de culoare

In jos 
+18
Gheorghita Pilsoi
geodezia
georgy
anasstasia
Marga
sicamin
georgiana
doina
costieanuconstantin
Myosotis
duduta190578
Karla
Tinkerbell
Vernil
penelopa
bubu
stefana
gabriela60
22 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorMesaj
Doini




Numarul mesajelor : 4009
Localizare : Haga
Joburi/Distractii : visatul cu ochii deschisi
Stare de spirit : Zen
Data de inscriere : 09/03/2011

oaza mea de culoare - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: oaza mea de culoare   oaza mea de culoare - Pagina 14 Icon_minitimeVin Ian 17, 2014 11:24 pm

M-au amuzat si pe mine dezmatul lor la Spa Laughing
Sus In jos
gabriela60

gabriela60


Numarul mesajelor : 1334
Localizare : Tg.Jiu
Joburi/Distractii : inginer
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 03/07/2011

oaza mea de culoare - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: oaza mea de culoare   oaza mea de culoare - Pagina 14 Icon_minitimeSam Ian 18, 2014 8:44 am

Ma bucur ca vizitati gradina mea actuala si veche.Ratele alea din piscina sunt si cele de acum.Nu ati vazut ce Maki mare este acum? Si n-o sa le tai cred ca le scot la pensie numai daca nu mor de grasane.Hibii aia de gradina au supravietuit in gradina o iarna dar acela cu roz si alb nu a mai iesit.Astept sa vad daca vor creste mai mari pentru ca anul trecut nu s-au dezvoltat teribil.Are Levi asa ca daca nu-s ok mai iau de la el un rand.De rate albe de la tine m-am molipsit Myo.
Sus In jos
gabriela60

gabriela60


Numarul mesajelor : 1334
Localizare : Tg.Jiu
Joburi/Distractii : inginer
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 03/07/2011

oaza mea de culoare - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: oaza mea de culoare   oaza mea de culoare - Pagina 14 Icon_minitimeMier Iul 30, 2014 8:01 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu stiu daca am facut bine ca am si uitat de cand nu am mai fost prin gradina mea dar am vrut sa nu dezmint titlul de oaza de culoare.Acelea sunt begoniile mele de la Cebule.Sunt tare mandra de ele dar sunt niste fitoase adica nu le place in orice loc.Aici merg tare bine si am fost nevoita sa le mut caci le aveam in alta parte unde voiam sa ma laud cu ele si sa fie vazute de toti dar sunt rusinoase si mi-au stricat planurile.Acolo am pus niste achimenesi.Iar celalalt este ultimul crin ce a inflorit saptamana asta cu toate ploile.Trebuia sa creasca inalt si sa faca mai multe flori dar au trecut prin grele incercari cu gandacii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





oaza mea de culoare - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: oaza mea de culoare   oaza mea de culoare - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
oaza mea de culoare
Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul gradinarilor :: Ograzile noastre-
Mergi direct la: